2017 06 25

I.Dumbauskaitė ir M.Povilaitytė dar kartą pasidabino „World Tour“ turnyro bronza

Puikų žaidimą pastarosiomis savaitėmis demonstruojančios Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė Nantonge (Kinija) vykstančiame „World Tour“ serijos turnyre iškovojo bronzos medalius.
Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė
Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė / FIVB nuotr.

Susitikime dėl trečiosios vietos sekmadienį mūsų šalies sportininkės per 38 minutes 2-0 (26:24, 21:19) nugalėjo ilgametes savo varžoves Rusijos tinklininkes Juliją Abalakiną bei Kseniją Dabižą.

Nedaug trūko, kad I.Dumbauskaitė ir M.Povilaitytė pirmą kartą būtų pasiekusios tokio lygio turnyro finalą. Pusfinalyje lietuvės tik po atkaklios kovos 1-2 (22:20, 14:21, 11:15) pralaimėjo devintąją vietą Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse užėmusioms kinėms Xinxin Wang bei Chen Xue.

Prieš savaitę vykusiame analogiškos serijos turnyre Nandzinge (Kinija) I.Dumbauskaitė ir M.Povilaitytė pirmą kartą istorijoje iškovojo bronzos medalius.

Už trečiąją vietą Lietuvos paplūdimio tinklininkėms atiteko 3700 JAV dolerių ir 120 FIVB reitingo taškų.

Primename, kad kita Lietuvos pora Urtė Andriukaitytė ir Irina Zobnina užėmė devintąją vietą ir pelnė 1700 eurų prizą bei 60 FIVB taškų.

Turnyro Kinijoje prizų fondą sudaro 50 tūkst. JAV dolerių.