Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 25, 15:36

I.Serapinaitės pasirodymas taurės finale: sėkmės pritrūko, bet rezultatas džiugina

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finale Ieva Serapinaitė užėmė 6-ą vietą. Pasak sportininkės trenerio Luko Kontrimavičiaus, šis rezultatas džiugina ir optimistiškai nuteikia prieš pasaulio pirmenybes.
Ieva Serapinaitė
Ieva Serapinaitė / 15min nuotr.

Fechtavimo rungtyje lietuvė surinko 222 taškus, po plaukimo rungties pridėjo dar 277, jojimo rungtyje klaidų nepadarė (300 taškų), o „Laser Run“ rungties trasą įveikė per 12:16.20 ir pelnė dar 564 taškus. Iš viso mūsų sportininkė surinko 1363 taškus.

Auksą iškovojo prancūzė Elodie Clouvel (1385 taškai), sidabru džiaugėsi britė Jessica Varley (1381 taškas), bronza atiteko vengrei Michelle Gulyas (1374 taškas).

Priminsime, kad II-ajame pasaulio taurės etape I.Serapinaitė užėmė 4-ą vietą, o iš III-ojo grįžo su aukso medaliu.

„Sakote, kad šešta vieta blogai? Ne. Tai – puikus rezultatas. Ši pozicija yra labai didelis Ievos darbo įvertinimas, – sakė L.Kontrimavičius. – Prieš išvykstant apie tikslus finale kalbėjome tyliai. Norėjome patekti į varžybų finalą ir būti tarp 18-os stipriausiųjų. Toks buvo pirminis tikslas. Patekus į finalą, žinoma, apetitas auga. Jei atvirai, tikėjomės patekti į stipriausiųjų šešetuką. Tai padaryti pavyko“.

Pasak trenerio, kovai aukštesnių pozicijų, galbūt, pritrūko sėkmės fechtavimo rungtyje, galbūt, kelių tikslių pataikymų šaudyme. „Gal būtume ketvirtoje pozicijoje, bet abejojame, ar tai būtų atnešę mums medalį, – sakė L.Kontrimavičius. – Plaukimas? Taip, tai buvo gal kiek silpnesnis rezultatas, jei nuolat sekate Ievos rezultatus. Tačiau visame varžybų kontekste tai nebuvo prastas rezultatas. Teko plaukti atvirame baseine, pakilus vėjui baseine atsirado ir bangelių. Sąlygos neleido pasiekti geresnio rezultato“.

Finale I.Serapinaitė 200 metrų nuplaukė per 2:16.55 – tai buvo šeštas rezultatas tarp visų finalo dalyvių.

„Poilsis? Jo reikia tiek galvai, tiek kūnui. Tačiau visos mintys dabar bus nukreiptos į startą pasaulio čempionatą, – sakė L.Kontrimavičius. – Dabar laukia dvi ar trys dienos poilsio ir sugrįšime į treniruotes“.

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės pirmenybės vyks Egipte liepos 24-31 dienomis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką