2021 08 03

Į varžybas sugrįžusi Simone Biles pasipuošė olimpiniu medaliu

Jungtinių Amerikos Valstijų gimnastikos žvaigždė Simone Biles grįžo į varžybas Tokijo olimpinėse žaidynėse. 24-erių amerikietė antradienį Japonijoje iškovojo bronzą.

Iš gimnastikos varžybų Tokijuje S.Biles buvo pasitraukusi dėl psichologinių sunkumų.

„Kartais jaučiuosi taip, lyg ant mano pečių būtų viso pasaulio svoris. Šiuo metu nesu pasiruošusi varžytis. Nenoriu padaryti kažko kvailo ir susižeisti“, – aiškino 4 kartus Rio de Žaneiro olimpinė čempionė.

Antradienį Tokijuje ji pasirodė paskutinėje – pratimų ant buomo rungtyje. S.Biles surinko lygiai 14 balų ir užėmė 3 vietą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Auksą laimėjo 16-metė Chenchen Guan.

Garsiąją amerikietę aplenkė dvi Kinijos gimnastės: vos 16 metų Chenchen Guan laimėjo auksą (14,633), o dvejais metais vyresnė Xijing Tang – sidabrą (14,233).

S.Biles karjeroje tai jau septintas olimpinis medalis. Rio de Žaneire 2016 m. ji laimėjo 4 aukso ir 1 bronzos apdovanojimą, o Tokijuje pridėjo 1 sidabro ir 1 bronzos medalį.