Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugpjūčio 23d. 11:20

Ibizoje gyvenanti modelis ir bėgikė Indrė Barkutė: „Negaliu išbūti ramiai, man reikia veiksmo“

Indrė Barkutė
diariodeibiza.es nuotr. / Indrė Barkutė

Ibizos atletikos klubo „Ample 32“ narė lietuvė Indrė Barkutė neapsiriboja viena veikla. Bėgikė treniruotes derina su modelio darbu bei motinyste, rašo diariodeibiza.es. Pati lietuvė teigia, jog negali išbūti ramiai, jai reikia veiksmo.

I. Barkutė savo gyvenime turi aiškius tikslus: „Dirbti, taupyti, keliauti ir laimėti visas bėgimo varžybas“. Tikėtina, kad jai tai pavyks, ypatingai žinant, kiek laiko ji skiria treniruotėms, ir kiek skirtingų interesų telpa jos liekname ir elegantiškame kūne.

Pirmoji lietuvės aistra buvo šokis. Pradėjusi vos penkerių, aktyvią veiklą tęsia iki šiol. Būdama vienuolikos, išmėgino kanojas (jos mama buvo šios sporto šakos čempionė), bet suprato, kad tai ne jai. Vienas treneris merginai pasiūlė išmėginti atletizmą ir taip jai atvėrė naują pasaulį. Indrė prisiminė, kad būdama 12 metų, treniruodamasi praleisdavo begales valandų. Bėgimo su kliūtimis varžybas ji derindavo su šokėjos darbu. Ji šoko grupėje, kuri pasirodydavo scenoje su įvairiomis muzikos grupėmis koncertų metu, bei televizijos laidose.

2005-aisiais nusprendė dalyvauti Ibizos diskotekos „Amnesia“ šokėjų atrankoje ir nuo to laiko vasaras praleido šioje Balearų saloje šokdama go-go, o žiemos būdavo skirtos modelio darbui Milane. Čia mergina daugiausiai demonstruodavo apatinį trikotažą. Jai yra tekę dirbti ir su Italijos dizaineriu Roberto Cavalli.

Prieš dvejus metus I. Barkutė nusprendė įsikurti Ibizoje. Šiuo metu ji tęsia modelio darbą bei dirba viešbutyje „Ushuaia“. Be to, moteris vėl treniruojasi ir bėgioja.

Šiais metais jos rezultatai yra išties geri. Tapo 15km bėgimo „Passeig a passeig“ bei Ibizos pusės maratono nugalėtoja. „Dalyvavau daug bėgimo varžybų ir net nežinau, kiek iš jų laimėjau. Žinau, kad tik kad du ar tris kartus neatbėgau pirma“, – be jokios arogancijos pasakoja lietuvė. Iš pradžių ji nebėgdavo ilgų distancijų, tačiau kartą su vienu draugu nusprendė pasiruošti ir bėgti 10km. „Niekada gyvenime nesu tiek daug bėgusi, ir man tai patiko. Po šių varžybų, kurias laimėjau, pradėjau bėgioti vis daugiau ir vis ilgesnius nuotolius“, – pasakoja jauna mergina.

Dabar lietuvė treniruojasi viena, kas dieną nubėga mažiausiai 14 kilometrų. Sukaupusi nemažai praktikos, nusprendė prisijungti prie nedidelio atletikos klubo „Ample 32“. „Vėl užsikabinau“, – prisipažįsta, nors teigia, jog dėl sporto neturėjo aukoti nieko. – „Nesu vakarėlių mėgėja. Mano gyvenimas visada buvo gana sveikas, ir man patinka eiti anksti miegoti visada, kai tik tas įmanoma.“

Indrė dienos darbus baigia antrą valandą nakties, miega penkias valandas ir septintą rytoj jau keliasi bei eina treniruotis. Bėga mažiausiai dvi valandas arba 14 km per dieną. Tada užsiima joga. „Kadangi dirbti nepradedu iki 8 vakaro, stengiuosi pailsėti po pietų“, – sako ji. Negana to, jai vis dar lieka laiko būti dviejų metukų sūnaus mama. Berniukui patinka, kad mama sportininkė ir kad ją rodo per televiziją. Kaip jai pavyksta suderinti šeimyninį gyvenimą su sportu? „Mano gyvenimas yra suplanuotas minutė į minutę nuo septintos ryto iki pirmos nakties“, – paslaptį atskleidžia Indrė.

Jei dar jos talentų ir sugebėjimų per mažai, Indrė kalba šešiomis kalbomis. „Mano šalyje kalbame lietuviškai ir rusiškai, mokiausi vokiečių kalbos mokykloje. Angliškai išmokau keliaudama, o ispaniškai ir itališkai – dirbdama šiose šalyse“, – pasakoja poliglotė.

Aukšta, graži, ilgakojė lietuvė neleidžia nepažvelgti į ją. Ir nors jai nėra problemų pozuoti vien su bikiniu, tai nėra jos gyvenimo aistra. Labiausiai jai patinka maratonai. „Negaliu ramiai leisti valandų sedėdama, kol mane dažo. Man reikia veiksmo. Turiu judėti“, – pozuodama fotografui sako Indrė. Ir niekas net neįtartų, kad likus pusvalandžiui iki interviu ji bėgo savo keturioliktą kilometrą. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką