Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ieškomi kovotojai, kurie nepabūgs stoti į POWERFIGHT ringą

Renginio akimirka
A. Venskaus nuotr. / Renginio akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Dar nespėjus atvėsti sausio 31-ąją įvykusio POWERFIGHT turnyrų aistroms, organizuojamas antrasis POWERFIGHT kovų raundas. Jau vasario 28 dieną dvikovinių sporto šakų mylėtojai vėl galės stebėti kraują stingdančias akistatas.

 

Šiame renginyje į ringą ir vėl stos ne tik garsiausi mūsų šalies kovotojai, pasiekę šlovę ir garsinantys Lietuvą net tarptautinėse arenose, tačiau ir sportininkai iš Baltarusijos, Lenkijos ar Latvijos. Antrasis POWERFIGHT žada dar daugiau staigmenų ir netikėtumų, neišdildomų įspūdžių ir adrenaliną kraujyje pumpuojančių dvikovų.

Organizuojant pirmąjį kovų ciklo renginį, galimų varžovų tokiems asams kaip Deividas Danyla, Vaidas Valančius ar Mantas Stankis reikėjo ieškoti ne tik Lietuvoje, tačiau ir už jos ribų.

Renginio organizatoriai pasakojo, kad net didžiausi sporto klubai, ruošiantys profesionalius kovotojus, į užklausas dėl kovų su šiais sportininkais teigiamai atsakyti nesiryžo: „Peržiūrėję vienų iš geriausiųjų Lietuvoje tituluojamų sportininkų kovas, sporto klubų vadovai nuoširdžiai prisipažindavo, kad neleis savo kovotojų į ringą, kuriame baigtis ir taip iš anksto būtų nuspėjama“, – vakaro dvikovų paieškomis tuomet dalinosi Lietuvos Muaythai sąjungos generalinis sekretorius Nerijus Lukšas.

Internetinių portalų komentaruose pasipylė anonimiški pasipiktinimai, kad ne visų sporto klubų atstovai gavo kvietimus stoti į POWERFIGHT ringą ir neturėjo galimybės įrodyti savo pranašumą.

Vos pasirodžius tokiai naujienai žiniasklaidoje, šis pareiškimas neliko nepastebėtas. Internetinių portalų komentaruose pasipylė anonimiški pasipiktinimai, kad ne visų sporto klubų atstovai gavo kvietimus stoti į POWERFIGHT ringą ir neturėjo galimybės įrodyti savo pranašumą.

Tokių atsiliepimų sulaukę POWERFIGHT organizatoriai atkreipė dėmesį į komentatorių priekaištus ir spaudai pateikė intriguojantį pasiūlymą: „Visi, norintys stoti į POWERFIGHT ringą ir kautis dėl galimybės kovoti didžiojoje arenoje, kviečiami kreiptis ir teikti prašymus organizatoriams. Šį kartą lygiaverčiai priešininkai ieškomi tokiems Lietuvos kovotojams kaip Europos Muaythai čempionas Sigitas Gaižauskas, daugkartinis profesionalių turnyrų dalyvis ir nugalėtojas Martynas Knyzelis, Europos ir Lietuvos Muaythai vicečempionė Vaida Masiokaitė. Jei lygiaverčių priešininkų nesurasime Lietuvoje, tai padarysime užsienyje. Turnyre laukia dar ne viena tarptautinė kova, tačiau nenorime užbėgti įvykiams už akių, atskleisdami, kurie Lietuvos atstovai turės galimybę akis į akį susidurti su garsiausiais kitų šalių Muaythai, K-1 ir MMA atstovais“, – pranešimą spaudai pateikė POWERFIGHT organizatoriai.

Spėjama, kad sunkiausia užduotis ieškant oponentės laukia pirmą kartą POWERFIGHT arenoje pasirodysiančiai ir kol kas vienintelei dailiosios lyties atstovei V.Masiokaitei. Europos Muaythai sidarbo ir Lietuvos Muaythai sidarbo laimėtojai Lietuvoje rasti lygiavertę priešininkę – misija beveik neįmanoma.

,,Moteris Lietuvos ringe – retas ir net fenomenalus reiškinys. Ši dvikova bene labiausiai intriguojanti ir laukiama antrame POWERFIGHT renginyje” – apie būsimą V. Masiokaitės dvikovą kalbėjo vyriausiasis Lietuvos Muaythai treneris Marius Misiūnas.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką