2011 09 01

Ieties metikė Indrė Jakubaitytė pasaulio lengvosios atletikos pirmenybėse liko 22-a

Ketvirtadienį planetos lengvosios atletikos čempionate Pietų Korėjoje 22-ąją vietą moterų ieties metimo varžybose tarp 28 sportininkių užėmė bei pasirodymą pirmenybėse baigė Indrė Jakubaitytė.
Indrė Jakubaitytė
Indrė Jakubaitytė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Trečiosiose pasaulio pirmenybėse dalyvaujančios Lietuvos ieties metikės rezultatas – 56,92 m – buvo vienuoliktas (normatyvas – 61,00 m) tarp keturiolikos A grupės kvalifikacinių varžybų dalyvių.

Pirmasis I.Jakubaitytės bandymas buvo nesėkmingas, antrasis – 56,01 m, o trečiuoju ietį ji nuskraidino toliausiai – 56,92 m.

Moterų ieties metimo rungties lyderėmis tarp dvylikos finalininkių bus sėkmingiausiai atrankos varžybose pasirodžiusios vokietė Christina Obergfoll (68,76 m), Sunette Viljonen (65,34 m) iš Pietų Afrikos Respublikos, vokietė Kathrina Molitor (63,52 m), čekė Barbora Špotakova (63,40 m) bei rusė Marija Abakumova (62,49 m).

2007 metų planetos lengvosios atletikos pirmenybėse Indrė Jakubaitytė užėmė 25-ąją vietą.