2018 09 22

Ieva Serapinaitė tapo Europos jaunimo čempione

Lenkijoje vykusiame Europos jaunimo (iki 24 metų) penkiakovės čempionate lietuvė Ieva Serapinaitė iškovojo aukso medalį.
Ieva Serapinaitė
Ieva Serapinaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Lietuvė geriausiai iš visų dalyvių pasirodė fechtavimosi rungtyje, antrąją užėmė jodama ir prieš lemiamą bėgimo ir šaudymo rungtį prieš baltarusę Viktoriją Astrovską turėjo sukaupusi 13 sek. persvarą.

Nors paskutinė rungtis nėra lietuvės koziris, šį kartą sportininkė joje pasirodė pavyzdingai ir iškovojo istorinę pergalę.

Galutinėje įskaitoje I.Serapinaitė surinko 1326 taškus ir vos trimis aplenkė baltarusę Tatjaną Rahačovą. Bronzą iškovojo Didžiosios Britanijos atstovė Jessica Varley.

Aurelija Tamašauskaitė užėmę šeštąją vietą, o Elžbieta Adomaitytė – aštuonioliktąją.