2014 06 05

Ignatui Konovalovui ir Gediminui Kaupui lenktynėse Liuksemburge sekėsi skirtingai

Trečiadienį Liuksembiurge startavo 74-osios daugiadienės dviratininkų lenktynės „Skoda-Tour de Luxembourge“, kuriose prie starto linijos stojo ir du Lietuvos atstovai – “MTN-Qhubeka” komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas ir „Team Differdange – Losch“ komandos atstovas Gediminas Kaupas.
Ignatas Konovalovas
Ignatas Konovalovas / movistarteam.com nuotr.

Lenktynės Liuksemburgo miesto gatvėmis startavo 2,55 km prologų, kuriame geriausiai sekėsi Olandui Danny Van Poppeliui (“Trek Factory Racing”), kuris distanciją įveikė per 3 min ir 58 sek., antroje ir trečioje vietoje liko Liuksemburgo atstovai Jeanas-Pierre’as Druckeris (“Wanty – Groupe Gobert”) ir Alexas Kirschius (“Leopard Development”), kurie atitinkamai atsiliko 4 ir 5 sekundes.

I.Konovalovas nuo nugalėtojo atsiliko 23 sek ir finišavo 25-oje vietoje, tai buvo geriausias rezultatas komandoje. G.Kaupui sekėsi kiek praščiau, jis lyderiui pralaimėjo 51 sek ir liko 101-oje vietoje. “Team Differdange – Losch” komandoje geriausiai sekėsi belgui Johanui Coenenui, kuris finišavo 38-as ir nuo nugalėtojo atsiliko 27 sek.

Keturių etapų daugiadienės lenktynės finišuos sekmadienį Liuksemburge.