2018 07 21

Iki pirmojo trejeto Europos čempionate kilusi I.Serapinaitė žemyn smuko per paskutinę rungtį

Vengrijoje vykstančio 2018 metų Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionato moterų finale Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Ieva Serapinaitė liko už dešimtuko ribos.
Ieva Serapinaitė
Ieva Serapinaitė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

I.Serapinaitė plaukime buvo penkta (2:12,87; 285), fechtavime – dešimta (21/14; 226). Tai leido įsitvirtinti 6-oje pozicijoje.

Jojimo rungtyje I.Serapinaitė surinko 293 taškus ir buvo pakilusi į 3-ią vietą.

Vis dėlto per kombinuotą bėgimo ir šaudymo rungtį smuktelėjo žemyn – parodė tik 30-ą rezultatą (13:08,25, 512) ir bendroje rikiuotėje su 1316 taškų finišavo 15-oje vietoje.

G.Venčkauskaitė-Juškienė priešingai – paskutinėje rungtyje iš 32-osios pozicijos pasistūmėjo į viršų ir galutinėje įskaitoje su 1313 taškų užėmė 18-ą vietą.

Plaukime G.Venčkauskaitė buvo 25-a (2:22,25; 266), fechtavime – 21-a (17/18; 202). Jojimo rungtyje surinko 258 taškus ir po trijų rungčių lenkė tik keturias iš 36 finalo dalyvių.

Bėgimo ir šaudymo rungtyje ji užėmė 4-ą (11:50,53, 590).

Žemyno čempione tapo prancūzė Marie Oteiza (1366), sidabrą iškovojo britė Kate French (1357), bronzą – vengrė Sarolta Kovacs (1348).

Sekmadienį vyrų finale varžysis Justinas Kinderis.