2011 05 06

Iš keturių – du. Edvinas Krungolcas ir Paulius Aleksandravičius pateko į šiuolaikinės penkiakovės etapo finalą

Vengrijos sostinėje vykstančiame trečiajame šio sezono planetos šiuolaikinės penkiakovės varžybų etape vyrų pusfinalio barjerą įveikė ir į sekmadienį vyksiantį finalą pateko du Lietuvos atletai – Paulius Aleksandravičius ir Edvinas Krungolcas.
Edvinas Krungolcas kartu su Pauliumi Aleksandravičiumi įveikė atrankos barjerą.
Edvinas Krungolcas kartu su Pauliumi Aleksandravičiumi įveikė atrankos barjerą. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ypač sėkmingai 35-ių dalyvių pusfinalio B grupėje penktadienį startavo P. Aleksandravičius. Be jojimo rungties jis surinko 4544 taškus ir vos 4 taškais nusileido ukrainiečiui Pavlui Tymošenko.
Nepasisekė šioje grupėje startavusiam Tomui Makarovui, kuris su 4312 taškų liko aštuonioliktas.
E. Krungolcas 33-jų dalyvių C grupėje surinko 4492 taškus ir liko dešimtas.

Kitas C grupėje startavęs Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės atstovas Justinas Kinderis su 4356 taškais liko aštuonioliktas ir taip pat nepateko tarp 36-ių finalo dalyvių.

Šioje grupėje nugalėjo trys atletai surinkę po 4512 taškų – britas Nicolas Woodbridge'as, vokietis Alecanderis Nobis bei lenkas Remigiuszas Golis, o pusfinalio A grupėje nepralenkiamas buvo vengras Adamas Marosis (4536 taškai).

Iš viso vyrų pusfinalio varžybose jėgas išbandė 102 dalyviai.

Moterų varžybų finale šeštadienį tarp 36 dalyvių dėl medalių kovos ir dvi lietuvės – Laura Asadauskaitė bei Gintarė Venckauskaitė.