Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš Lauros Vagonės planuojamų vestuvių jaunikiai pabėgti nedrįsta

Laura Vagonė
Victoro Morozovo nuotr. / Laura Vagonė
Šaltinis: 15min
0
A A

Fizinis pasiruošimas vestuvių planuotojai Laurai Vagonei ypač praverčia versle. Organizuojant vestuves, ji tikina prisilakstanti tiek, kad galima būtų skaičiuoti ne vieną maratoną.

Ruošdamasi dalyvauti „Danske Bank Vilniaus maratone“ pašnekovė džiaugiasi, kad būtent bėgimas išugdė savybes, be kurių joks verslas nepajudėtų iš vietos.

„Reikia mokėti greitai reaguoti į pokyčius, spurtuoti, o kai reikia, laiku pristabdyti. Labiausiai iš bėgimo išmokau ištvermės ir kantrybės, mano nuomone, šie įgūdžiai darbe ypač praverčia”, – sporto ir verslo sąsajas atranda Laura.

Pusiau juokais pusiau rimtai galima sakyti, kad besinaudojantieji jos vestuvių planavimo paslaugomis gali būti ramūs ir dėl netikėtų antrosios pusės sprendimų. Kai, pavyzdžiui, dėl patiriamo streso ar spaudimo vienas iš besituokiančiųjų persigalvoja ir sumano bėgti nuo altoriaus.

„Tokių atvejų dar nebuvo pasitaikę, bet būkite ramūs, net jei ir sumanytų pabėgti – nesunkiai jaunikį ar nuotaką pavyčiau”, – kvatoja vestuvių planuotoja.

Svajonė – „tilpti į laiką”

Bėgimo malonumą Laura atrado dar mokyklos laikais. Tačiau iš pradžių jos pasirinkimai bėgti apsiribodavo trumpesnėmis distancijomis.

„Paskui visada rinkausi ilgas distancijas, tačiau pirmajam savo pusmaratoniui pradėjau ruoštis visai neseniai, prieš porą metų. Taip ir „užkibau”, – pusmaratonininkės karjeros pradžią mena L. Vagonė.

Per metus pašnekovė nubėga du pusmaratonius ir yra tikra, kad bėgiotų tiesiog savo malonumui, net jei sporto renginių ir nebūtų. Ji atvirauja, kad turi svajonę – kada nors nubėgti pusę maratono – 21 km 98 m – „Danske Bank Vilniaus maratone” per 1 valandą 30 minučių.

Treniruotėms Laura skiria kiekvieną atsiradusią laisvą valandą – turint tokio pobūdžio verslą, anot jos, sunku turėti pastovų treniruočių grafiką. Šis vestuvių planuotojos pomėgis neretai pasitarnauja ir būsimoms nuotakoms, prieš svarbiausią savo gyvenimo šventę norinčioms atsikratyti kelių kilogramų. Tačiau labiausiai Laura Vagonei patinka bėgioti vienai. Taip „išvėdinanti” galvą nuo darbų ir rūpesčių.

„Nubėgti pusę maratono galima ir be didelių pasiruošimų, turint tik labai didelę motyvaciją. Tačiau organizmui būtų labai didelis šokas. Aš nesu linkusi taip rizikuoti savo sveikata, todėl nuolat po truputį bėgioju”, – apie pasiruošimą kalba p. Vagonė.

Jau dešimtą kartą vyksiantis „Danske Bank Vilniaus maratonas“ yra vienas mėgiamiausių Lauros sporto renginių. Jai labai patinka jo lokacija, bėgimo trasa ir organizavimas, tik bėda, kad šiam maratonui reikia ruoštis pavasarį ir vasarą, o tai labai sudėtinga derinti su intensyviu darbo grafiku – būtent šiltuoju metu laiku vyksta daugiausia vestuvių. „Būtų šaunu kada nors suburti visą bėgiojančių nuotakų komandą, kuri įveiktų ilgesnę ar trumpesnę distanciją – toks bėgimas taptų šaunia vestuvių sezono pabaigos tradicija”, – pasakoja Laura.

„Man sunku išlaikyti nuolatinį treniruočių grafiką ir palaikyti fizinę formą. Bet net ir po vasaros darbų antplūdžio, kai būnu tikrai išsekusi ir pavargusi, sugebu įveikti šio renginio pusmaratonį”, – savimi didžiuojasi p. Vagonė.

Laura Vagonė pateikia patarimų pradedantiems bėgikams, norintiems palenktyniauti su ja „Danske Bank Vilniaus maratone”:

Negailėkite pinigų avalynei – ji labai svarbi, norint išvengti traumų.

Jei nespėjote pasiruošti per vasarą, tai būkite šį kartą palaikančiais žiūrovais – geriau praleisti šių metų renginį ir išvengti traumų nei bėgti nepasiruošus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką