Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Danske Bank Vilniaus maratono“ gidas – didžiausias Lietuvoje leidinys apie bėgimą

Leidinys apie maratoną
organizatorių nuotr. / Leidinys apie maratoną
Šaltinis: 15min
0
A A

„Norime, kad bėgimas ir sveikas gyvenimo būdas plistų kaip virusas,“ – laikydamas rankose ką tik iš spaustuvės atkeliavusį „Danske Bank Vilniaus maratono“ gidą sako didžiausios Lietuvoje bėgimo šventės organizatorius Darius Mikulis. Tai – jau antrasis „Danske Bank Vilniaus maratono“ leidinys. Pernai 32 puslapių žurnalas buvo išgraibstytas, todėl šiemet nuspręsta jį pastorinti iki 44 puslapių ir išleisti 40 tūkstančių vienetų tiražu.

,,Danske Bank Vilniaus maratono“ gidas – tai leidinys ne tik bėgikams, didžiausios Lietuvos bėgimo šventės dalyviams, bet ir visiems, kurie domisi sveiku gyvenimo būdu. Šiuo leidiniu norime prisidėti prie sveikesnės, aktyvesnės ir spotiškesnės visuomenės ugdymo, ir, žinoma, suteikti reikiamą informaciją bėgimo šventės dalyviams,“ – leidinį pristato VšĮ „Tarptautinis maratonas“ direktorius D. Mikulis.

Gido skaitytojai leidinyje ras bėgimo šventės programą, rungčių aprašymus, svarbią informaciją dalyviams, iššūkius žiūrovams ir sirgaliams, trasų žemėlapius ir t.t. Dar viena leidinio dalis – interviu su žinomais sportininkais, treneriais, bėgikais mėgėjais, naudingi specialistų patarimai, treniruočių planai pradedantiesiems ir pažengusiems.

„Danske Bank Vilniaus maratono“ gidas yra nemokamas. Leidinys platinamas penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, jį bus galima rasti „Danske Bank“ banko skyriuose, didžiuosiuose „Rimi“ prekybos centruose‚ prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“, TEO klientų aptarnavimo skyriuose ir prekybos centruose dirbančiose TEO salelėse, „Nike“ ir „Sportland“ parduotuvėse, „Coffee Inn“ kavinėse, „Statoil“ degalinių tinkle, verslo centruose.

Kiekvienas, užsiregistravęs į „Danske Bank Vilniaus maratoną“, gaus elektroninę gido versiją. Ją taip pat galima parsisiųsti iš maratono interneto svetainės www.vilniausmaratonas.lt.

Vienuoliktasis „Danske Bank Vilniaus maratonas“ vyks rugsėjo 14 dieną, sekmadienį. Visi norintieji galės įveikti pasirinktą rungtį – maratoną (42, 195 km), TEO pusmaratonį (21,098 km), „Nestlé“ 10 km distanciją, su komanda dalyvauti „Lietuvos pašto estafetėje“ 4×10, startuoti „Rimi šeimos“ 4,2 km bėgime, kurio metu moksleiviai galės pasivaržyti TEO moksleivių bėgime. Tėveliai su kūdikiais vežimėliuose kviečiami įveikti vieną kilometrą, o vaikai iki 12 metų galės dalyvauti „Unicef“ 500 metrų bėgime.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką