Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 19d. 20:02

Ištraukti Europos rankinio čempionato burtai

Mikkelis Hansenas
„Scanpix“ nuotr. / Mikkelis Hansenas

Lenkijos mieste Krokuvoje penktadienį ištraukti 2016 metų Europos rankinio čempionato, kuris vyks sausio 15 – 31 dienomis, burtai suskirstė šešiolika ekipų į keturias grupes.

Kaip jau įprasta, prieš kiekvienus burtų traukimus komandos buvo suskirstytos į keturis krepšelius pagal pajėgumą. Į pirmuosius du pateko atrankinių grupių nugalėtojai ir šeimininkai lenkai. Trečiajame ir ketvirtajame krepšelyje atsidūrė likusios ekipos, kurios kvalifikavosi į Europos čempionatą.

1 krepšelis: Prancūzija, Danija, Ispanija, Kroatija.
2 krepšelis: Islandija, Lenkija, Švedija, Vengrija.
3 krepšelis: Rusija, Makedonija, Vokietija, Baltarusija.
4 krepšelis: Serbija, Norvegija, Slovėnija, Juodkalnija.

Prieš burtų traukimo ceremoniją organizatoriai pasinaudojo teise paskirti po vieną ekipą į kiekvieną grupę. Savo grupes, bet ne varžovus, dar prieš burtų traukimą žinojo Lenkija, Kroatija, Vokietija ir Danija. Pastarųjų trijų ekipų gerbėjai gali džiaugtis ir tuo, kad grupės etapai vyks arčiausiai jų esančiuose miestuose, tad organizatoriai pasirūpino, kad jų kelionės į pirmojo etapo kovas būtų kiek įmanoma trumpesnės.

Burtus traukė keturi žaidėjai, kurie dalyvaus minėtame čempionate. Pirmojo pajėgumo krepšelio ekipas traukė danas Madsas Mensah Larsenas, antrojo – lenkas Slawomiras Szmalas, trečiojo – vokietis Andreasas Wolffas, o ketvirtojo – kroatas Ivanas Cupicas.

Po burtų traukimo komandos sužinojo savo varžovus. Pasaulio ir Europos čempionai Prancūzai savo titulo gynimą pradės vienoje grupėje su kaimynais lenkais. Burtų rezultatai – žemiau pateiktoje lentelėje.

A grupė (Krokuva): Prancūzija, Lenkija, Makedonija, Serbija.
B grupė (Katovicai): Kroatija, Islandija, Baltarusija, Norvegija.
C grupė (Vroclavas): Ispanija, Švedija, Vokietija, Slovėnija.
D grupė (Gdanskas): Danija, Vengrija, Rusija, Juodkalnija.

Po pirmojo etapo trys geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į tolimesnę kovą, kur bus sudarytos dvi grupės po šešias ekipas. Šio etapo kovos vyks Krokuvoje ir Vroclave. Pusfinaliai ir finalas vyks tik Krokuvoje.

Primename, kad Lietuvos rinktinė atrankinėse kovose susitiko su čempionate žaisiančiomis Danijos ir Baltarusijos komandomis bei Bosnijos ir Hercegovinos rinktine.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

16:44
03:16
03:00

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką