2016 08 16

JAV gimnastikos dievaitė Simone Biles iš Rio grįžta su keturiais aukso medaliais

Gimnastė Simone Biles iškovojo savo ketvirtąjį aukso medalį Rio 2016 sportinės gimnastikos varžybose. 19 metų mažylė laimėjo moterų laisvųjų pratimų rungtį. Tai ketvirtasis amerikietės aukso medalis Rio.
Simone Biles
Simone Biles / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pati sportininkė interviu prieš žaidynes teigė, kad į Rio važiuoja laimėti visų penkių aukso medalių, tačiau S.Biles nepasisekė pratimuose ant buomo, kur laimėjo bronzą.

Antradienį vykusiame laisvųjų pratimų finale S.Biles buvo neaplenkiama. 19-metė be klaidų atliko visus pratimus, tarp kurių – ir savo firminį šuolį.

S.Biles teisėjai skyrė 15,966 balo, o antrąją vietą užėmusiai kitai amerikietei Alexandrai Raisman – 15,500 balo. Bronzos medalis atiteko britei Amy Tinkler (14,933).

Nė viena JAV gimnastė per vienerias olimpines žaidynes nėra iškovojusi tiek daug individualių medalių.

S.Biles turi net 14 medalių pasaulio čempionatuose – 10 iš jų yra auksiniai.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?