Publikuota: 2014 spalio 16d. 11:09

Joniškio graikų-romėnų imtynininkai turnyre Estijoje iškovojo šešis aukso medalius

Joniškio imtynininkai su medaliais
imtynes.lt nuotr. / Joniškio imtynininkai su medaliais

Paikusės (Estija) miestelyje buvo surengtas tradicinis pasaulio čempiono Leo Kreinino atminimo tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras. Varžybose Lietuvai atstovavo Joniškio sporto centro ir sporto klubo „Kova“ imtynininkai, su kuriais varžėsi imtynininkai iš Estijos ir Latvijos – iš viso 107 jaunieji sportininkai.

Aštuoni trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai iš vienuolikos kovojusių iškovojo medalius.

Labiausiai pasižymėjo broliai Darius ir Donatas Gudmonai, kurie galynėjosi jaunių (gimę 1997 metais ir jaunesni) bei suaugusiųjų (gimę 1996 metais ir vyresni) turnyruose.

Tarp jaunių Darius iškovojo pirmąją vietą svorio kategorijoje iki 69 kg, o Donatas buvo stipriausias svorio kategorijoje iki 76 kg. Varžantis tarp suaugusiųjų, vėl nugalėtoju tapo Darius, o Donatas šįkart pelnė bronzą (abu – iki 75 kg).

Jaunių amžiaus grupėje kovojo Eimantas Vilimas ir Karolis Pociūnas (abu – iki 54 kg). Eimantas iškovojo pirmąją vietą, o Karolis liko trečias.

Turnyro nugalėtojais vaikų (gimę 2002 metais ir jaunesni) turnyre tapo Martynas Muižys (iki 32 kg) bei Adomas Grigaliūnas (iki 35 kg).

Antrąją vietą iškovojo Neilas Ponelis (iki 47 kg), trečiąją – Paulius Ponelis (iki 38 kg).

Dovydas Ponelis (iki 32 kg) užėmė ketvirtą vietą, o Arnas Abromavičius (iki 35 kg) ir Karolis Darulis (iki 47 kg) liko penkti.

Verslas

Iš Berlyno grįžęs palangiškis tęsia šeimos tradiciją pasitelkęs kavą

Aktualu

Ekonominės krizės vis labiau slegiami turkai skundžiasi aukštomis kainomis ir kaltina JAV

Aktualu

Indonezijos Lomboko salą sukrėtė naujas smarkus 6,3 balo žemės drebėjimas

M.Petruškevičius svarsto paviešinti du prieš žmonas smurtaujančius žinomus vyrus: „Aš šokiruotas“

Supermodelis Elle Macpherson – apie tai, kas padeda puoselėti puikią išvaizdą

Pasaulio savaitės įvykiai – įspūdingiausiuose kadruose (2018 rugpjūčio 12–18 d.)

Aktualu

Kėdainietės istorija gniaužia kvapą: gaisre palaidojusi namus ir mamą, vargsta dėl vandentiekio