2013 07 22

Jubiliejines „Tour de France“ dviratininkų lenktynes laimėjo Christopheris Froome'as, Ramūnas Navardauskas – 120-as

100-ąjį kartą Prancūzijoje surengtų prestižinių „Tour de France“ dviratininkų lenktynių galutinėje įskaitoje 120-ą vietą užėmė „Garmin – Sharp“ komandai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas.
Chritopheris Froome'as
Chritopheris Froome'as / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vienintelis lenktynėse dalyvavęs Lietuvos dviratininkas bendrojoje įskaitoje 3 valandas 21 minutę ir 29 sekundes pralaimėjo nugalėtojui britui Christopheriui Froome'ui, aplenkusiam kolumbietį Nairo Alexanderį Quintaną Rojasą bei ispaną Joaquimą Rodriguezą Oliverą:

1. Christopher Froome (D. Britanija) 80 val. 56 min. 40 sek.
2. Nairo Alexander Quintana Rojas (Kolumbija) atsiliko 4 min. 20 sek.
169. Svein Tuft (Kanada) 4:27:55

Sekmadienį – baigiamojo – 21-ojo 133,5 km etapo nugalėtoju tapo vokietis Marcelis Kittelis (3:06:14), o R.Navardauskas finišavo 26-as (+10 sek.).

Kiti apdovanojimai:

Geriausios komandos prizą pelnė „Saxo-Tinkoff“ ekipa su Alberto Contadoru priešakyje. Taškų įskaitos nugalėtoju tapo slovakas Peteris Saganas, o geriausio jauno lenktynininko ir kalnų lenktynininko prizus atsiėmė kolumbietis Nairo Quintana.