Jubiliejinėse NHL rungtynėse Zubraus įvartis ir rezultatyvus perdavimas (visi rezultatai, video)

D.Zubraus džiaugsmas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / D.Zubraus džiaugsmas
0

Devintą įvartį 47–ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė bei keturioliktą rezultatyvų perdavimą atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ klubas šeštadienį 4:0 (2:0, 0:0, 2:0) nugalėjo Karolinos „Hurricanes“ ekipą ir su 97 taškais pakilo į antrąją vietą Rytų konferencijoje.

Be 9 įvarčių ir 14 rezultatyvių perdavimų, Lietuvos ledo ritulininko sąskaitoje šiame sezone – 26 baudos minutės.

Beje, šios rungtynės 31 metų puolėjui iš Lietuvos NHL lygoje buvo jubiliejinės – 900-osios.

Šeštadienio rungtynėse D. Zubrus tapo pirmojo įvarčio (13:13) autoriumi, o po jo rezultatyvaus perdavimo trečiajame kėlinyje (47:34) įvarčiu pasižymėjo Zachas Parise'as.

Per daugiau nei 16 žaidimo minučių (16:15) lietuvis 5 kartus metė į varžovų vartus, išvengė baudos minučių ir blokavo vieną varžovo metimą.

Likusius įvarčius svečiams pelnė Patrikas Eliašias (18:18) bei Davidas Clarksonas (58:28).
„Devils“ vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė visus 26 arenos šeimininkų metimus bei 109–ą kartą per savo karjerą NHL į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.