Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 13d. 19:19

Judėjimui ir gerai nuotaikai blogo oro nėra: žingsnius į prizus iškeitė ėjimo varžybose

Ėjimo varžybos
Roko Lukoševičiaus nuotr. / Ėjimo varžybos

Apsiniaukę, lyja lietus, pučia vėjas, vos +17. Tačiau gerai nusiteikusiam ir judėti pasiruošusiam žmogui tai ne kliūtis! Šeštadienį į Nidoje vykusias „Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybas žmonės rinkosi ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių. Renginio dalyviai iškeitė žingsnius į prizus ir susipažino su tikrąją Nida.

Renginio organizatorė Vlada Musvydaitė pripažino, jog ėjimo varžybų trasa Nidoje buvo nelengva – reikėjo įveikti nemažai laiptelių, jais kopti į Parnidžio kopą, eiti miško keliukais, kai kur – per smėlį. Vis dėlto ėjimo varžybų dalyviams tai sunkumų nesudarė. Vieni eidami lengvu tempu, kiti sparčiai, kaip tikri sportinio ėjimo profesionalai – visi kirto finišo liniją ir buvo apdovanoti specialiai šiam renginiui Lietuvoje kurtais rankų darbo medaliais.

Ėjimo varžybų trasos ilgis – 15 000 žingsnių.

V.Musvydaitė, eidama varžybų trasa, tuo pat metu vedė ir tiesioginę transliaciją, kalbino kartu einančius žmones. Paaiškėjo, kad kai kurie dalyviai specialiai iš Vilniaus atvyko į ėjimo varžybas Nidoje. „Aš kėliausi 4, vaikai 5 valandą ryte. Sportuoti sveika, reikia eiti“, - į klausimą, kodėl šeima iš sostinės į Nidą vyko specialiai dėl ėjimo varžybų, atsakė keturių vaikų mama.

Kita trasoje sutikta šeima pasakojo, kad dar nepraleido nė vienų „Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybų ir ketina dalyvauti kitose. Čaplikų šeima taip pat specialiai iš Vilniaus atvyko į ėjimo varžybas Nidoje.

Senjorė Sigita varžybų trasoje ėjo su šiaurietiško ėjimo lazdomis. Panevėžietė pasakojo, jog sužinojusi apie vyksiančias „Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybas, iškart internetu užsiregistravo ir iš anksto susiplanavo atostogas Nidoje.

Varžybų dalyviai turėjo galimybę parsisiųsti specialiai šiam renginiui sukurtą mobiliąją programėlę „Walk15“, kuri skaičiavo ėjikų žingsnius, o taip pat padėjo susipažinti su pasiektais Nidos miesto objektais. Bet kada būdami Nidoje išmaniųjų telefonų programėlių parduotuvėje galite parsisiųsti „Walk15“ ir bet kada, būdami Nidoje, praeiti tą pačią trasą.

Ėjimo varžybų trasos ilgis – 15 000 žingsnių. Eiti buvo galima norimu tempu ir mažesnes atkarpas – 5 000 arba 10 000 žingsnių. Trumpiausios trasos zonoje tėvai galėjo savo vaikus palikti „Melt Water Kids“ zonoje, ilgesnės trasos pabaigoje dalyviai nemokamai galėjo pasivaišinti „Sip Sap“ sula.

Tai buvo trečiosios „Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybos Lietuvoje. Prieš tai pasivaikščioti žmonės buvo kviečiami Vilniuje ir Druskininkuose. Kitas toks pat renginys vyks Kaune, rugpjūčio 24 dieną. Sekite informaciją www.ejimovarzybos.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką