Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 5d. 21:06

Kaip atrodys Lietuvos delegacija Rio žaidynių atidarymo ceremonijos metu?

Olimpinis kaimelis 15min iš Rio
Godos Smilingytės nuotr. / Olimpinis kaimelis

Šią naktį nuo 2 val. Lietuvos laiku legendiniame Maracana stadione vyks olimpinių žaidynių atidarymo ceremonija. Kurie Lietuvos sportininkai dalyvaus joje ir žygiuos tradicinėje eisenoje?

2012 m. žaidynėse Londone eisenoje nedalyvavo viena gausiausių mūsų delegacijos dalių – krepšinio rinktinė. Kitą dieną krepšininkai turėjo rungtynes, tačiau šį kartą pirmosios krepšinio turnyro rungtynės – tik sekmadienį.

Rio atidarymo ceremonijos organizatoriai įspėjo, kad sportininkų eisenos dalyviams teks stovėti maždaug pusantros-tris valandas. Pati ceremonija Rio laiko greičiausiai užtruks bent iki vidurnakčio, o kur dar grįžimas į olimpinį kaimelį.

Taigi atidarymo ceremonijoje nebus dviejų didelių sportininkų grupių – irkluotojų ir lengvaatlečių.

Irklavimo atstovai šeštadienį jau nuo 8:30 val. Rio laiku pradeda varžybas – pirmasis į startą stos jauniausias delegacijos narys, Armandas Kelmelis. Po valandos į startą stos Lina Šaltytė, kiek vėliau – ir kitos įgulos.

Nebus atidarymo ceremonijos eisenoje ir abiejų dviratininkų – Ramūno Navardausko ir Ignato Konovalovo. Jų startas šeštadienį Rio laiku prasideda 9:30 val.

Ceremonijoje dalyvaus tik vienas plaukikas – Deividas Margevičius.

Tuo tarpu lengvaatlečiai dar tiesiog į Rio neatvyko. Čia kol kas yra vienintelė Eglė Balčiūnaitė. Lengvosios atletikos varžybos žaidynėse prasideda tik rugpjūčio 12-ąją, tad ne visi sportininkai skubėjo atvykti į Rio nuo pat žaidynių pradžios.

Taigi eisenoje žygiuos krepšinio rinktinė, baidarių irkluotojai Ričardas Nekrošius ir Andrejus Olijnikas, buriuotojai Gintarė Scheidt ir Juozas Bernotas, boksininkai Eimantas Stanionis ir Evaldas Petrauskas, tenisininkas Ričardas Berankis, lengvaatletė Eglė Balčiūnaitė, plaukikas Deividas Margevičius, šaulys Ronaldas Račinskas, treneriai, medikai, misijos vadovai

Lietuvos vėliavą neš buriuotoja Gintarė Scheid.

15MIN MULTIMEDIJOS PROJEKTAS: 15 OLIMPINIŲ AKIMIRKŲ, DĖL KURIŲ DIDŽIUOJAMĖS LIETUVA

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką