2010 12 04

Kalnų slidininkės Lindsey Vonn viešpatavimą Kanadoje nutraukė jos geriausia draugė (nuotraukos)

Pasaulio taurės kalnų slidinėjimo varžybų etape Kanadoje Lake Louise regione pirmą kartą po trejų metų nugalėjo vokietė Maria Riesch. Ilgus metus šioje trasoje nenugalima buvo olimpinė ir pasaulio čempionė amerikietė Lindsey Vonn, kuri užėmė antrą vietą. Kova tarp dviejų geriausių draugių varžybose tęsiasi jau ilgą laiką.
L.Vonn turėjo tenkintis antra vieta
L.Vonn turėjo tenkintis antra vieta / „Scanpix“ nuotr.

Vokietė M.Riesch turi dėl ko džiūgauti. Ji dar prieš sezoną neslėpė, kad vienas iš jos tikslų – būti greitesnei už Lindsey. Lake Louise trasoje 15–tą pergalę pasaulio taurės kalnų slidinėjimo etapuose iškovojusi vokietė,  distanciją įveikė per 1 minutę 28,96 sek. ir 12 šimtųjų sekundžių aplenkė L.Vonn.

„Šiandien man viskas sekėsi puikiai, o nugalėti Lindsey, kuri čia buvo paprasčiausiai nenugalima, yra fantastiška. Man ši pergalė be galo svarbi, nes suteiks daug pasitikėjimo šį sezoną“, – sakė varžybų nugalėtoja.

„Aš nusivylusi, bet svarbiausia, jog patekau ant podiumo. Dabar galvoju tik apie pergalę rytojaus varžybose“, – kalbėjo L.Vonn.

Trečią vietą kalnų slidinėjimo varžybose Kanadoje užėmė olimpinio bronzos medalio laimėtoja austrė Elisabeth Goergl.