2013 06 30

Kanojininkas Vadimas Korobovas – Europos jaunių čempionato bronzos medalininkas

Lenkijoje vykstančiame Europos jaunių (iki 18 metų) bei jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionate bronzos medalį jaunių 200 m sprinto lenktynėse iškovojo kanojininkas Vadimas Korobovas.
Vadimas Korobovas
Vadimas Korobovas / Asmeninio arch.nuotr.
Temos: 1 Medalis

Sekmadienį finale Vadimas Korobovas distanciją įveikė per 44,148 sekundės ir vos 0,212 sekundės atsiliko nuo aukso medalį iškovojusio vengro Jonatano Hajdu bei 0,200 sekundės – nuo sidabru pasipuošusio ruso Nikolajaus Melešnikovo.

Taip pat sekmadienį jaunių sprinto lenktynių finale startavęs baidarininkas Rokas Puzonas liko devintas.

Sekmadienį jaunimo varžybų 500 m nuotolyje B finale irklavęs baidarininkas Mindaugas Maldonis finišo liniją kirto ketvirtas ir bendroje įskaitoje užėmė 13-ąją vietą, o baidare dviviete B finale nefinišavę Arvydas Linkevičius ir Viktoras Čaplinskis galutinėje rikiuotėje liko 18-i.

Sekmadienio popietę besitęsiančių 200 m sprinto varžybų finaluose startuos dar du lietuviai.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas