2013 07 27

Karolina Gužauskaitė pasaulio jaunimo šiuolaikinės penkiakovės čempionate buvo šešta, Gintarė Venčkauskaitė – penkiolikta

Vengrijoje vykstančio planetos jaunimo (iki 22 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionato merginų finalinėse varžybose šeštadienį Karolina Gužauskaitė (5000 tšk.) užėmė šeštąją vietą, o antroji Lietuvos atstovė Gintarė Venčkauskaitė (4772 tšk.) tarp 36 dalyvių liko penkiolikta.
Gintarė Venčkauskaitė
Gintarė Venčkauskaitė / Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr.

K. Gužauskaitė fechtavimosi (808 tšk.) turnyre liko devyniolikta, plaukime (1108 tšk.) užėmė aštuonioliktą vietą, jojime (1160 tšk.) tenkinosi vienuolikta pozicija, šešta finišavo kombinuotoje kroso bei šaudymo (1924 tšk.) rungtyje.

Savo ruožtu 2012 metų Londono vasaros olimpiados dalyvė G.Venčkauskaitė fechtavimosi (784 tšk.) turnyrą baigė 21-a, plaukime (1076 tšk.) finišavo 24-a, jojime (912 tšk.) liko 32-a, o kombinuotoje kroso ir šaudymo (2000 tšk.) rungtyje užėmė antrą vietą.

Planetos čempionės titulas bei aukso medalis atiteko vengrei Zsofiai Foldhazi (5252 tšk.), sidabro apdovanojimą iškovojo ukrainietė Anastasija Spas (5232 tšk.), o bronzos medalis įteiktas italei Gloriai Tocchi (5200 taškų).