2012 01 31

Karolis Bauža dziudo imtynių pasaulio taurės varžybose Gruzijoje iškovojo sidabrą

Gruzijos sostinėje Tbilisyje vykusiame dziudo imtynių pasaulio taurės varžybose sidabro medalį svorio kategorijoje iki 90 kg iškovojo Karolis Bauža.
Karolis Bauža
Karolis Bauža / Lietuvos dziudo federacijos nuotr.

Pakeliui į finalą lietuvis nugalėjo azerbaidžanietį Timurą Alichanovą, prancūzą Nicolasą Brissoną, kiną Jizhao Zhengą, pusfinalyje per nepilnas tris minutes susitvarkė su Ivanu Remarenka iš Moldovos.

K.Bauža suklupo tik finale, po atkaklios kovos nusileidęs gruzinui Varlamui Lipartelianiui.

Kitas Lietuvos atstovas Artūras Maiboroda pirmąją svorio kategorijos iki 73 kg pralaimėjo turkui Hasanui Vanlioglu ir buvo priverstas pasitraukti iš turnyro.

K.Baužos sidabras garantavo Lietuvos komandai ketvirtą vietą komandų rikiuotėje, kurioje triumfavo 6 aukso, 5 sidabro ir 4 bronzos medalius iškovoję gruzinai. Antroje vietoje liko 1 aukso medalį iškovoję Vokietijos atletai, trečioje – Izraelio imtynininkai, kurių sąskaitoje po 1 sidabro ir bronzos medalį.

Iš viso turnyre dalyvavo 220 atletų iš 41-os valstybės.