Publikuota: 2009 vasario 2d. 11:58

Kaukėnui – medinis biatlono medalis

T.Kaukėnas pateisino į jį dėtas viltis
biathlonltu.com nuotr. / T.Kaukėnas pateisino viltis.

Planetos jaunių ir jaunimo biatlono pirmenybėse Kanadoje sekmadienį ketvirtą vietą jaunių 10 km persekiojimo lenktynėse užėmė Tomas Kaukėnas.

Lietuvos biatlonininkas triskart suklydo šaudykloje, o distanciją įveikė per 29 minutes 46,2 sekundės. Šios rungties pasaulio čempionato auksas atiteko norvegui Erlendui Bjoentegaardui (29:03,9), aplenkusiam prancūzą Ludwigą Ehrhartą (29:29,0) bei kanadietį Kurtisą Wenzelį (29:32,9).

35-as tarp 53 startavusių su septyniomis klaidomis šaudykloje buvo Karolis Dombrovskis (34:03,1), o Rokas Suslavičius jaunių persekiojimo rungtyje nedalyvavo. 51-as jaunimo vaikinų 12,5 km persekiojimo lenktynėse tarp 59 biatlonininkų sekmadienį su šešiais netaikliais šūviais finišavo Mindaugas Kavoliūnas (43:03,0).

Nugalėjo dukart šaudykloje suklydęs italas Lukašas Hoferis (34:20,3), sidabrą pelnė vokietis Simonas Schemppas (34:37,3), o bronzos apdovanojimas atiteko norvegui Tarjei Boe (34:48,7).