Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno dviračių lenktynėse pergales skynė „Staki – Technorama“ dviratininkai

Kauno dviračių lenktynės
organizatorių nuotr. / Kauno dviračių lenktynės
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienį į Kauną su gausiu dviratininkų buriu atkeliavo ir tikrasis pavasaris. Aštuntą kartą ant M.K.Čiurlionio tilto ir Europos prospekte surengtose „Kauno dviračių lenktynėse 2017“ prie starto linijos stojo daugiau kaip 400 dalyvių iš visos Lietuvos ir svečiai iš Latvijos. Dviratininkus visą sekmadienį džiugino puikus saulėtas oras, o pastarieji susirinkusių žiūrovų dėmesį kaustė įnirtinga kova.

Pagrindinėse 109,2 km lenktynėse pergalę ir Kauno meto taurę iškovojo Venantas Lašinis iš „Staki – Technorama“ komandos. Panevėžietis dar iki finišo likus apie 15 km sugebėjo atsikratyti visų varžovų ir iškovojo solo pergalę. V.Lašinis 109,2 km trasą įveikė per 2 val 40 min ir 3 sek, nuo jo beveik dvi minutes atsiliko ir antras lenktynėse liko Maris Bogdanovičs iš „Rietumu Banka-Riga“, trečias Eimantas Gudiškis iš „Velomanija – Koldas“ komandos.

„Pabėgimo nuo pat pradžių nesitikėjome, bet nuvažiavo gan didelė grupė. Kiek vėliau ji ėmė mažėti, nes tempas buvo didelis ir galiausiai likome septyniese. Iki finišo likus apie 23 km su Gediminu susitarėme imtis veiksmų. Pirmas į kalniuką atakavo Gediminas, o vėliau kai jo nepaleido, sekė mano kontrataka.

Suplanuotas pabėgimas nepavyko, mane pavijo E.Gudiškis, vėliau prisijungė ir vienas iš latvių komandos. Netrukus nuokalnėje po dar vienos atakos, pagaliau pavyko įgyti pranašumą, o pervažiuoti iki manęs sugebėjo kitas latvis.

Bet vėliau jis ėmė tinginiauti, priekyje padirbdavo tik 5-10 sek, tad pasirinkęs didelę pavarą į kitą kalną atakavau ir nuvažiavau vienas.

Lenktynės išties buvo geros, forma esu patenkintas. Žinoma tai pergalė ne UCI (Tarptautinės dviračių sporto sąjungos) lenktynėse, bet laimėti Lietuvoje visada labai svarbu ir smagu. Žinoma didelis ačiū komandai, be kurios šios pergalės nebūtų. Visuomet be komandos yra daug sunkiau, šiandien tuo galėjo įsitikinti vienas stipriausių grupės dviratininkų E.Gudiškis, kuriam šiandien teko kovoti vienam“, – apie lenktynes pasakojo V.Lašinis.

Komandų įskaitoje pirmą vietą iškovojo „Staki-Technorama“ komanda, antri liko svečių iš Latvijos „Rietumu Banka-Riga“ dviratininkai, trečia vieta tenkinosi „Velomanija-Koldas“ komanda.

Gausiausioje 62,4 km distancijoje nugalėtoju tapo Paulius Paukštis iš „Runglorious Bastards” komandos, kuris trasoje užtruko 1 val 35 min ir 43 sek. Antrą ir trečią vietas pasidalino, 24 sek nuo nugalėtojo atsilikę, Augustas Janulis iš „Utenos DSC“ ir Povilas Grabauskas iš „Vilkaviškio SM DSK“. 62,4 km distancijos komandinėje įskaitoje visas prizines vietas laimėjo jaunųjų sportininkų komandos, įveikusios stipriausius veteranų ir mėgėjų klubus. Pirmoje vietoje Utenos DSC komanda, antri liko Vilniaus m. SC-„Umarai“ dviratininkai. Trečioje vietoje Vilkaviškio SM DSK „Aira“ jaunieji dviratininkai.

Dviračių sporto naujokų distancijoje nepralenkiamas buvo Ignas Gelžinis iš „Juta racing“ komandos, jis 23,4 km distanciją įveikė per 39 min ir 13 sek. Antras liko Matas Bagočiūnas, trečias Audrius Skinkys.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką