2014 12 14

Kauno „Granito-Gajos-Kario“ rankininkai šiauliečius įveikė 13 įvarčių skirtumu

Kaune dvikova tarp vietos „Granito-Gajos-Kario“ rankininkų ir Šiaulių „SM Dubysos-Gubernijos“ atstovų baigėsi pirmasis Lietuvos „Vivus.lt rankinio lygos“ pirmenybių ratas. Granitiečiai Kauno sporto halėje išplėšė užtikrintą pergalę 13 įvarčių skirtumu – 36:23 (18:13).
Finalinės rungtynės
Finalinės rungtynės / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Temos: 1 Rankinis

Pirmąjį kėlinį šiauliečiai dar garbingai priešinosi, tačiau antrojo kėlinio pradžioje, įjungę aukštesnę pavarą, „Granito-Gajos-Kario“ rankininkai sužaidė atkarpą 6:0 ir dėl nugalėtojo jau niekam nekilo abejonių.

Kauno rankininkus į pergalę vedė 6 (1 iš 7 m) įvarčius įmetęs Deividas Virbauskas, 5 (2 iš 7 m) pridėjo Vaidas Drevinskas, 4 – Paulius Šarkauskas.

Iš Šiaulių komandos išsiskyrė Gabrielius Virbauskas, įmetęs 8 įvarčius (3 iš 7 m), Tomas Klungevičius pridėjo 6, Mindaugas Nakvosas – 3 įv.

Kauniečių pergalė (5 pergalės, 2 lygiosios, 2 pralaimėjimai) kilstelėjo juos į ketvirtąją turnyro lentelės poziciją, o šiauliečiai (2 pergalės, 7 pralaimėjimai) išliko aštunti.

„Vivus.lt rankinio lygos“ komandos kurį laiką galės atsikvėpti, ramiai išanalizuoti savo klaidas bei pasikrauti jėgų, kadangi artimiausios pirmenybių rungtynės bus žaidžiamos tik 2015 metų sausio 14 dieną.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Alytaus „Almeida – Stronglasas“ 9 9 0 0 279:209 18
2. Klaipėdos „Dragūnas“ 9 8 0 1 268:204 16
3. Vilniaus VHC „Šviesa“ 9 6 0 3 290:244 12
4. Kauno „Granitas-Gaja-Karys“ 9 5 2 2 270:237 12
5. Varėnos „Ūla“ 9 5 1 3 252:243 11
6. Vilniaus HC „Vilnius“ 9 4 0 5 243:248 8
7. Pasvalio RSK „Rankininkas/SM“ 9 3 0 6 224:260 6
8. Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ 9 2 0 7 239:289 4