Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno kalnų dviračių kroso taurę iškovojo Andrejus Dolgovas

Kalnų dviračių krosas
Luko Buloto nuotr. / Kalnų dviračių krosas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Spalio 9 d. Kulautuvoje įvyko baigiamasis Kauno kalnų dviračių kroso (Kauno MTB XC) taurės etapas. Gausiai susirinkę dviratininkai varžėsi Kulautuvos miško takeliuose ir šlaituose, įveikdami kalnuotą trasą, kirsdami du upelius ir kitas gamtines kliūtis.

Daugeliui dviratininkų šios varžybos buvo svarbi repeticija prieš spalio 16 d. Kauno Ąžuolyne vyksiantį Lietuvos kalnų dviračių kroso čempionatą.

Prieš tai vykę kalnų dviračių kroso etapai Kulautuvoje, gegužės 7 d., Kleboniškyje, liepos 3 d., ir baigiamasis etapas išaiškino ir Kauno kalnų dviračių kroso taurės nugalėtojus.

Vyrų tarpe pirmą vietą užtikrintai iškovojo ir laimėjo taurę kaunietis Andrejus Dolgovas iš „Velomanija-Niskama“ komandos. Kulautuvos etape jo varžovai Domas Manikas ir Šarūnas Pacevičius iš „Velostreet-Fuji Team“ komandos pasidalino 2 ir 3 vietas vyrų tarpe.

Tarp moterų greičiausia Kulautuvos varžybose buvo Kristina Banevičiūtė, antra – Asta Šimkonienė iš TSMK „Raidas“. Trečia liko Julija Kantakevičiūtė.

Jaunimo grupėje laimėjo perspektyvus jaunas sportininkas Lukas Talačka iš „Stimul Plius“. Antras buvo Arnas Pelaitis iš „Velostreet-Fuji Team“, trečias – Gintaras Svetikas.

Veteranų grupėje visuose trijuose etapuose nepralenkiamas buvo Gintautas Geležiūnas iš „Focus Vilnius“ komandos, iškovojęs auksą ir taurę.

Kulautuvos etape antrą vietą laimėjo Linas Vainius iš „Dviratų“ komandos, trečias liko Darius Tamošiūnas.

Kiti laimėtojai Kulautuvos etape:

Moterys veteranės:
1. Lena Cholščevnikova;
2. Rita Leščiukaitienė;

Vaikai (iki 14 m.):
1. Norvydas Leščiukaitis;
2. Gytis Šinkūnas;
3. Augustas Šimukauskas

Kauno kalnų dviračių kroso taurės antrą vietą laimėjo Linas Padriezas iš „Velomanija-Niskama“, trečią  – Mindaugas Zlatkus iš „Velostreet-Fuji Team“. Komandinėje įskaitoje pirma vieta atiteko „Velomanija-Niskama“ komandai, antra – „Dviratams“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką