Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2014 08 20

Kauno Nemuno saloje jogos rekordo galės siekti visi

Rugsėjo 6 dieną Kauno mieste – „Kaunas Urban Race 2014“, kuomet patys ištvermingiausi ir užsispyrę dalyviai varžysis poromis tarpusavyje bėgimo, irklavimo, dviračio mynimo, kopinėjimo, plaukimo bei orientavimosi rungtyse. Tačiau tai – dar ne viskas.
VšĮ „Kauno jogos studija“ kartu su Lietuvos jogos federacija organizuoja Lietuvoje precedento neturėjusį įvykį – rekordo siekimą
VšĮ „Kauno jogos studija“ kartu su Lietuvos jogos federacija organizuoja Lietuvoje precedento neturėjusį įvykį – rekordo siekimą / Organizatorių nuotr.

Susirinkusieji dalyvių palaikyti Kauno Nemuno saloje – nenuobodžiaus: jie gales ne tik pasyviai stebėti ir mokytis fechtavimosi, rytų kovų ar stalo teniso technikos elementų, triukų su dviračiais ar dažasvydžio čempionato taktikos, bet ir išbandyti daugelį skirting sporto šakų ar pratimų, laimėdami naudingus prizus.

Vienas įdomiausių šventės elementų, įeisiančių į Lietuvos sporto isotriją – jogos užsiėmimų rekordas.

VšĮ „Kauno jogos studija“ kartu su Lietuvos jogos federacija organizuoja Lietuvoje precedento neturėjusį įvykį – rekordo siekimą, kurio dalimi gali tapti kiekvienas norintis. Organizatoriai praneša jau susisiekę su rekordų registravimo agentūra „Factum“ ir susiderinę visus būtinus veiksmus ir procesus. Beliko surinkti visus norinčius prisidėti prie rekordo registravimo, į tą patį rekordo puslapį įrašant savo vardą ir pavardę.

Dalyvių amžius – nuo moksleivio iki senjoro. Organizatoriai prašo turėti su savimi gerą nuotaiką, siekį prisidėti prie Lietuvos sporto istorijos ir rekordo įrašo, patogią sportinę aprangą, jogos kilimėlį arba didelį rankšluostį/ užklotą, pledą – kad būtų ką pasitiesti. Jogos užsiėmimas užtruks apaie vieną valandą, kuo dagiau dalyvių šiame smagiame įvykyje – tuo geriau.

Toks neeilinis įvykis Lietuvoje – ne tik smagus, bet ir sveikas būdas būti įrašytiems į istoriją. Žinant, kad joga padeda valdyti savo kūną  ir apvalyti sielą, tokio rekordo siekimas ne tik naudingas, įsimintinas įvykis – bet ir malonus. Visi norintys prisidėti ir tapti istorijos dalimi, kviečiami į organizatorių internetinę svetainę www.spartakiada.lt tiek pasiskaityti daugiau apie patį renginį ir idėją, tiek užsiregistruoti, siekiant įgyvendinti šią unikalią idėją.

Siekdami dalyvius skatinti ruoštis „Kaunas urban race“ renginiui bei norėdami suteikti galimybę atrasti sportą iš naujo ar tiesiog rasti sportui vietos savo dienotvarkėse, organizatoriai kviečia visus norinčius ir į laisvas nemokamas treniruotes Kauno Nemuno salos centre – dauboje, kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį nuo 18:30 su treneriu Daugirdu Šemiotu.

Tokiu būdu, ne tik norima populiarinti sportą, bet ir įkvėpti žmones gyventi sveikiau.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius