2011 11 12

Keturi lietuviai šeštadienį liko per žingsnį nuo pasaulio sambo čempionato medalių

Lietuvos sostinėje vykstančiose 35-osiose planetos sambo (sportinės ir kovinės savigynos imtynių be ginklo) pirmenybėse šeštadienį vėl bus išdalinti devyni medalių komplektai.
Sambo čempionato akimirka
Sambo čempionato akimirka / T.Lukšio/BFL nuotr.
Temos: 2 Lietuviai Medalis

Iš devynių Lietuvos sportininkų nė vienam antrąją čempionato dieną patekti tarp prizininkų nepavyko.

Pentąsias vienas užėmė Ieva Klimašauskienė (svorio kategorija iki 64kg), Silvija Prūsaitytė (80 kg), Donatas Karlonas(62kg, kovinė sambo) ir Denisas Sokolas (100 kg).

Pirmąją čempionato dieną Viešojo saugumo tarnybos Vilniaus dalinio pareigūnas Viktoras Tomaševič vyrų kovinio sambo turnyre (svorio kategorija iki 74 kg) iškovojo bronzos medalį.