2013 07 13

14-ąjį „Tour de France“ etapą laimėjo Tatteo Trentinas, Ramūnas Navardauskas finišavo su pagrindine grupe

Prancūzijoje vykstančių prestižinių „Tour de France“ dviratininkų lenktynių keturioliktąjį etapą „Garmin – Sharp“ komandai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas baigė su pagrindine grupe ir finišo liniją kirto 165-as.
Tatteo Trentinas
Tatteo Trentinas / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvos dviratininkas šeštadienį 191 km distancijos finiše 7 minutėmis ir 17 sekundžių atsiliko nuo pirmą kartą šių lenktynių etapą laimėjusio italo Matteo Trentino:

1. Matteo Trentin (Italija) 4 val. 15 min. 11 sek.
...
165.Ramūnas Navardauskas atsiliko 7 min. 17 sek.
...
181.David Lopez Garcia (Ispanija) 11:11

Po keturioliktojo etapo bendroje lenktynių įskaitoje R.Navardauskas iš 109-osios pozicijos smuktelėjo į 119-ąją ir lyderiui britui Christopheriui Froome'ui, kuris šeštadienį finišavo 22-as, pralaimi 1 valandą 28 minutes ir 8 sekundes: