Klasikinėse dviratininkų lenktynėse Gediminas Kaupas finišavo keturioliktas

Dviračių lenktynės
BFL/Vyginto Skaraičio nuotr. / Dviračių lenktynės
Šaltinis: BNS
0

Sekmadienį Nyderlanduose 66-ąjį kartą vykusiose vienadienėse klasikinėse „Simac Omloop der Kempen“ dviratininkų lenktynėse keturioliktas finišavo „Team Differdange-Losch“ ekipos narys Gediminas Kaupas.

Lietuvos dviratininkas 200 km numynė per 4 valandas 22 minutes 36 sekundes ir finiše 1 minutę 19 sekundžių pralaimėjo nugalėtoju tapusiam Australui Luke'ui Davisonui.

Tik finišo tiesiojoje nuo australo atsilikę antrą ir trečią vietas šiose lenktynėse užėmė olandai – atitinkamai Sjorsas Roosenas bei Mike'as Teunissenas.

Lenktynes baigė 125-i atletai, o tarp 37-ių nefinišavusiųjų sportininkų buvo ir Vytautas Kaupas („Team Differdange-Losch“).