Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konfliktų pabaigos Lietuvos ledo ritulyje nematyti

Elektrėnų komandą vis dar kankina nežinomybė dėl ateities
„Energijos“ klubo nuotr. / Elektrėnų komanda – tarp dviejų ugnių.
Šaltinis: 15min
0
A A

Elektrėnų savivaldybės posėdžių salėje susirinkusiems senosios ir naujosios „Energijos“ ledo ritulio komandų vadovams „surūkyti taikos pypkės“ nepavyko. Viskas pasibaigė abipusiais priekaištais ir kaltinimais.

Kaip rašoma LRK „Energija“ klubo pranešime spaudai, Nacionalinės vyrų ledo ritulio rinktinės treneris, neseniai tapęs ledo ritulininkų klubo „Energija“ prezidentu Dmitrijus Medvedevas ilgai klausė greta sėdinčio Lietuvos ledo ritulio federacijos (LLRF) prezidento Rolando Bučio šnabždamų sufleravimų, paklaustas, kaip įsivaizduoja klubo valdymą šiuo sunkiu ekonomiškai visai valstybei laikotarpiu.

„Ką, taip ir sakyti? – pusbalsiu jis klausė R.Bučio, o Elektrėnų savivaldybės posėdžių salėje susirinkusiems LRK „Energija“ žaidėjams, savivaldybės atstovams bei merui atsakymo nepateikė. Tiesiog nukirto, kad apie tai pagalvos, kai reikės.

Elektrėnų miesto meras Arvydas Vyšniauskas pokalbiui prie apskrito stalo pasikvietė LRK „Energija“ vadovą Petrą Nausėdą, kuris į posėdžių salę atsivedė beveik visus komandos žaidėjus, ir „senosios“ „Energijos“ steigėją bei LLRF prezidentą R.Bučį su D.Medvedevu.

P.Nausėda pokalbį pradėjo pristatydamas LRK „Energiją“ bei savivaldybės atstovams įteikdamas naujosios asociacijos steigimo dokumentų kopijas, o taip pat juos supažindino su žaidėjų sutartimis.

„Visa ši situacija primena gyvenimišką istoriją, kai asociali motina palieka savo vaikus, o vėliau juos nori susigražinti, tikėdamasi gauti už juos pašalpą. Pas mus vyksta visiškai tas pats procesas“, – kalbėjo P.Nausėda.

Žibalo į ugnį papilstė ir LRK „Energijos“ vyriausiasis treneris Rimantas Sidaravičius. „Rolandai, nusiramink, tu jau nieko nereiški, nusiramink ir eik į pensiją, – kalbėjo R.Sidaravičius. – Vienintelį, ką padarei – įkūrei neaiškią asociaciją. Tai dabar gal mes visi nieko nereiškiame, gal
tiesiog eime į patvorius, visuose reikaluose tik pagaliai“.

Savo ruožtu LLRF prezidentas neketino keisti pasenusios plokštelės, kuria kaltino P.Nausėdą sužlugdžius „Iššūkio taurės“ turnyrą.

„Nereikia kaltinti „Energijos“, manęs, komandos žaidėjų. Žaisti atsisakė ne tik elektrėniškiai, didžioji dalis žaidėjų, kurie žaidžia užsienyje taip pat atsisakė. Nejaugi jūs nenumatėte tokių pasekmių? Tiesiog jūsų buvo paprašyta atsistatydinti, turnyras būtų įvykęs. Turėjote teisingai
įvertinti situaciją ir dabar nereikėtų kalbėti apie mūsų šalies vardo smukimą tarptautinėje ledo ritulio arenoje“, – kalbėjo P.Nausėda.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką