Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 05, 14:05

Kremliaus ruporo žmona skelbia – P.Vanagas ir M.Drobiazko šoks jos organizuojamame šou

Garsiausia visų laikų Lietuvos šokių ant ledo pora Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko nepasitraukė iš Rusijos, kai ši šalis užpuolė taikią Ukrainą. Dabar aiškėja, kad ryšių su agresore nenutraukę šokėjai, panašu, netgi ruošiasi dalyvauti Rusijos prezidento Vladimiro Putino atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo žmonos Tatjanos Navkos organizuojamame renginyje, kuris vyks Sočyje.
Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko
Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko

Pirmasis šią žinią feisbuke pranešė visuomenininkas Andrius Tapinas.

Jis pastebėjo, kad apie Lietuvos šokėjų dalyvavimą instagrame paskelbė pati T.Navka.

„Pirmą kartą po didžiosios premjeros Maskvoje Tatjana Navka ir pristato „Gulbių ežero“ baletą ant ledo Sočyje. 2022 m. rugpjūčio 9 d.-rugsėjo 18 d. Ant „Iceberg“ ledo laukia spektaklis su ryškiais specialiaisiais efektais, įmantrus šviesų šou, klasikinė muzika šiuolaikinėje aranžuotėje, triukai, skrydžiai ant ledo ir, žinoma, neprilygstami dailiojo čiuožimo žvaigždžių įgūdžiai. Tarp žvaigždžių yra olimpinių ir pasaulio čempionų: Viktorija Sinicina ir Nikita Kacalapovas, Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas, Ivanas Rigini ir Maurice Kvitelašvili. Rusų baleto klasika, įrėminta dailiojo čiuožimo. Jo neįmanoma nepastebėti. Tai būtina pamatyti!“, – instagrame rašo T.Navka.

„Ech, Povilai Vanagai ir Margarita Drobiazko, susigundėt ukrainiečių krauju permirktais rubliais, šoksite „Gulbių ežere“ Sočyje, kai į Ukrainą lėks rusų raketos, šypsositės ir lankstysitės plojančiai rusų publikai, nes karas kažkur toli ir jūsų tai neliečia“, – feisbuke rašė A.Tapinas.

Galima priminti, kad 15min prieš kurį laiką domėjosi P.Vanagu ir M.Drobiazko po Rusijos sukelto karo Ukrainoje.

Pora daug metų gyveno ir dirbo Rusijoje, o Kremliui pradėjus karą Ukrainoje aiškių atsakymų dėl savo ateities taip ir nedavė.

Po šios žinios 15min mėgimo susisiekti tiek su pačiu P.Vanagu, tiek su jo mama Lilija Vanagiene, vadovaujančia Lietuvos čiuožimo federacijai, tačiau jie, o taip pat kiti federacijos atstovai į skambučius neatsakinėjo.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką