Tie, kas pasirinko pirmąjį variantą, galėjo klausytis žodžio kišenėje neieškančio, bet santūraus Nerijaus Kesmino komentavimo.
Tie, kas rungtynes stebėjo per „Sport1“ televiziją, girdėjo kur kas emocingesnį Aurimo Budraičio komentavimą.
Tiesa, itin emocingais šūksniais, dažnai tiesiog rėkimu, komentatorius palydėdavo kone tik sėkmingus „Žalgirio“ žaidimo epizodus.
A.Budraičio „perliukai“ buvo sudėti į atskirą klipą ir nugulė Youtube.com svetainėje:
