Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti
2009 12 22

Krupeckaitė: „Jaučiuosi esanti netoli karjeros olimpo“

Devynis aukso medalius įvairaus rango varžybose iškovojusi bei Lietuvos sporto žurnalistų federacijos rinkimuose geriausia 2009 metų šalies sportininke pripažinta treko dviratininkė Simona Krupeckaitė tvirtina, jog šie metai jai buvę ypač sėkmingi.
Šis S.Krupeckaitės sezonas – įspūdingiausias per visą karjerą
Šis S.Krupeckaitės sezonas – įspūdingiausias per visą karjerą. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Įspūdingą aukso medalių skaičių pelniusi S.Krupeckaitė teigia, kad dėl šios priežasties ruošdamasi svarbiausioms sezono varžyboms – pasaulio čempionatui – jaučiasi esanti nebetoli karjeros olimpo.

„Palyginti su ankstesniais metais, mano, kaip profesionalios dviratininkės, karjeroje šis sezonas kol kas rezultatyviausias. Vis dėlto nemanau, kad pasiekti laimėjimai jau yra mano karjeros viršūnė. Intensyviai treniruodamasi aš tik stiprėju. Šiuo metu ruošiuosi kovo mėnesį vyksiančiam pasaulio čempionatui, iš kurio taip  pat tikiuosi grįžti su aukščiausiais apdovanojimais“, – teigia S.Krupeckaitė.

Pasak sportininkės, pasiruošimas pasaulio čempionatui padedant vyrui bei treneriui Dmitrijui Leopoldui vyksta sklandžiai.

Dviratininkė įsitikinusi, kad svarbiausios sezono varžybos pareikalaus itin daug jėgų ir tvirto psichologinio pasirengimo, nes į čempionatą susirinks visos stipriausios planetos treko dviratininkės.

„Noras ir šiais metais apsivilkti čempionės marškinėlius, be abejo, didžiulis. Jaučiuosi užtikrintai, kadangi treniruotės vyksta kryptingai ir sklandžiai, o šio sezono rezultatai rodo, kad galiu tikėtis ir šiais metais lipti ant nugalėtojų pakylos. Vis dėlto stiprios konkurentės verčia pasitempti ir atidžiai apgalvoti kiekvienos rungties taktiką. Į kiekvienas varžybas žiūriu kaip į dar vieną laiptelį viršūnės link. Pasaulio čempionatas yra svarbiausios metų varžybos, kur pernai man pavyko pasiekti neįtikėtinus rezultatus, taigi tikrai nesinorėtų šiemet pasirodyti prasčiau“, – tvirtina Lietuvos treko rinktinės lyderė S.Krupeckaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius