2009 03 29

Krupeckaitė keirino rungtyje liko 12-a

Įspūdingai Pruškove (Lenkija) vykusiame pasaulio dviračių treko čempionate startavusiai Simonai Krupeckaitei taip pat įspūdingai finišuoti nepavyko – paskutinę pirmenybių dieną, sekmadienį, lietuvė keirino rungtyje liko 12-a.
Simonai Krupeckaitei – planetos dviračių treko čempionato auksas
Simona Krupeckaitė iš sekmadienį pasibaigusių pasaulio dviračių treko pirmenybių grįš su trimis medaliais – vienu aukso ir dviem bronzos. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

26 metų lietuvė buvo laikoma viena iš keirino rungties favoričių. Interneto svetainė velodrome.org.uk S.Krupeckaitei šioje rungtyje prognozavo netgi aukso medalį. Medalio iš sportininkės keirino rungtyje tikėjosi ir Lietuvos dviračių treko rinktinės treneris Antanas Jakimavičius.

Pateisinti vilčių pasaulio čempionei ir rekordininkei nepavyko. S.Krupeckaitė laimėjo pirmąjį keirino rungties važiavimą, tačiau antrajame liko paskutinė, šešta, ir į finalą nepateko.

Praradusi viltis pakovoti dėl medalio lietuvė nepasirodė kovoje dėl 7–12 vietų, todėl šiame važiavime liko paskutinė – 12-a. Iš viso keirino rungtyje varžėsi 20 dviratininkių.

6-ą vietą iš 18-os finišavusių dviratininkių moterų taškų lenktynėse sekmadienį užėmė Svetlana Pauliukaitė. Lietuvė iš viso surinko 9 (2 + 2 + 5) taškus. Čempionės laurai atiteko italei Giorgiai Bronzini – 18 taškų.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas