Europos gimnastikos čempionate Lietuvos sportininkės neprilygo lyderėms

Čempionato akimirka
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Čempionato akimirka
Šaltinis: BNS
0

Vokietijos sostinėje prasidėjusiame Europos sportinės gimnastikos čempionate moterų daugiakovės varžybose kukliai atrankoje pasirodė bei tarp 24 finale dėl medalių kovosiančių sportininkių nepateko abi Lietuvos atstovės.

Mantė Jasilionytė keturiuose pratimuose surinko 40,350 balo ir užėmė 65-ąją vietą, o Greta Nevedomskaitė su 40,100 balo liko 66-a.

19 gimnasčių nebaigė daugiakovės atrankos varžybų, tačiau buvo klasifikuotos bendrojoje įskaitoje tarp visų 85 moterų turnyro dalyvių.

Sėkmingiausiai kvalifikacijoje pasirodė bei finale į medalius pretenduos rusės Alija Mustafina (59,750) ir Anna Dementjeva (56,900) bei rumunė Diana Maria Chelaru (56,350).

Atraminio šuolio rungtyje G.Nevedomskaitė buvo 61-a (12,700), o M.Jasilionytė – paskutinė – 73-ia (11,425).

Pratimuose ant lygiagrečių M.Jasilionytė užėmė 73-iąją (8,850) vietą, o G.Nevedomskaitė liko paskutinė – 75-a (7,525).

Pratime ant buomo (79 gimnastės) M.Jasilionytė tenkinosi 76-ąja (9,650) pozicija, o G.Nevedomskaitė liko 78-a (9,300).

Laisvuojuose pratimuose (73 gimnastės) G.Nevedomskaitė užėmė 69-ąją (10,575), o M.Jasilionytė – 72-ąją (10,425) vietas.