TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kūno kultūros ir sporto departamento direktorius Klemensas Rimšelis iš savo posto anksčiau laiko nebus atleistas

Klemensas Rimšelis
Alfredo Pliadžio nuotr. / Klemensas Rimšelis
Šaltinis: BNS
0
A A

Nepaisant Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir keletos sporto federacijų pareikštų priekaištų Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) direktoriui Klemensui Rimšeliui, Vyriausybė neplanuoja atleisti jo iš pareigų.

„Niekas jokių sprendimų dabar nepriims, kadencija baigsis, bus rinkimai ir visi pagal įstatymus galės juose dalyvauti“, – ketvirtadienį Seime žurnalistams sakė premjeras Algirdas Butkevičius.

Jis teigė, kad pirmadienį išplatintame Lietuvos visuomeninių sporto organizacijų kreipimęsi esama politikavimo ir dalies netiesos. Kita vertus, Vyriausybės vadovas sutiko, kad problemų kyla dėl K.Rimšelio būdo savybių.

„Šitoje informacijoje, kurią Olimpinis komitetas man pristatė, šiek tiek yra tam tikro politikavimo. Noriu pasakyti, kad tam tikra informacija iš dalies neatitinka tikrovės. Bet pono Rimšelio charakteryje kartais įžiūriu problemų, kad turėtų būti ieškoma dialogo su Olimpiniu komitetu, federacijų prezidentais, o kai kur jis daug ir gero padarė, ypač sutvarkant finansų valdymą, atsirado skaidrumas ir atsiskaitomumas, kaip pinigai panaudojami“, – kalbėjo A.Butkevičius.

Šitoje informacijoje, kurią Olimpinis komitetas man pristatė, šiek tiek yra tam tikro politikavimo. Noriu pasakyti, kad tam tikra informacija iš dalies neatitinka tikrovės

Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentas Rimantas Kveselaitis, asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas Algis Vasiliauskas, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Lietuvos savivaldybių sporto padalinių vadovų asociacijos prezidentas Albinas Grabnickas, Lietuvos parolimpinio komiteto prezidentas Vytautas Kvietkauskas ir kiti pirmadienį paskelbė kreipimąsi, kuriame išreikštas susirūpinimas dėl Klemenso Rimšelio vykdomos šalies sporto politikos.

„Dviprasmiškos sporto politikos teisinės bazės korekcijos, siekis atsikratyti tam tikrų jo vadovaujamos įstaigos funkcijų, KKSD reorganizacija, dėmesio sporto organizacijoms bei renginiams stoka, skaidrumo trūkumas – tai kertinės priežastys, kurios pasirašiusių organizacijų visuotiniu sutarimu, trukdo efektyviam Lietuvos sporto plėtros politikos įgyvendinimui“, – teigiama rašte.

Anot jo, departamento vadovas nebandė sutelkti Lietuvos sporto organizacijų bei asmenybių vieningai sporto plėtrai, o rodė tik netinkamą ir nepakankamą dėmesį savo vadovaujamai sričiai. Maža to, kreipimosi autorių teigimu, kai kuriais jo vadovaujamo departamento veiksmais netgi skaldė Lietuvos sporto pasaulį.

K.Rimšelis apkaltintas ir kompetencijos stoka.

Atsakydamas į sporto organizacijų vadovų laišką KKDS vadovas pareiškė, kad pareikšta kritika – nepagrįsta.

K.Rimšelis KKDS vadovauja nuo 2010 metų gegužės.

Kūno kultūros ir sporto departamento generalinį direktorių vidaus reikalų ministro teikimu skiria ir atleidžia Vyriausybė.

Dabartinio vadovo kadencija baigsis šių metų birželį.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką