TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kūno kultūros ir sporto dienos proga apdovanoti pergales iškovoję sportininkai ir „EuroBasket 2011“ organizatoriai

Sportininkų pagerbimo iškilmės
kksd.lt nuotr. / Sportininkų pagerbimo iškilmės
Šaltinis: 15min
0
A A

Spalio 3 dieną, minint Kūno kultūros ir sporto dieną, sportininkams, pasiekusiems pergalių Europos ir pasaulio čempionatuose, jų treneriams, Europos vyrų krepšinio čempionato organizatoriams buvo įteikti Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės apdovanojimai – medaliai „Už sporto pergales“, atminimo medaliai, padėkos. Departamentas pasveikino daugiau nei 160 sportininkų, trenerių, sporto darbuotojų.

„Džiugu, kad Kūno kultūros ir sporto diena yra tarp išskirtinių, atmintinų dienų, siekiant sporto žmones apdovanoti atskirai, taip pabrėžiant jų reikšmę. Tiek jūsų pasiekimai sporte, tiek indėlis organizuojant Europos vyrų krepšinio čempionatą rodo, jog Lietuva gali, sugeba, moka ir yra gerojo pavyzdžio šalis. Jūs tai įrodėte, todėl labai malonu jus pasveikinti ir padėkoti už jūsų darbą sporto srityje, indėlį į sportą, vienu žodžiu – į Lietuvą“, – sakė Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Klemensas Rimšelis.

Nusipelniusios Lietuvos Respublikos trenerės vardas suteiktas Onai Skaistutei Idzelevičienei – už aktyvią sportinę veiklą, reikšmingą indėlį plėtojant sportinius šokius bei asmeninės sukakties proga. Už reikšmingą indėlį organizuojant Europos vyrų krepšinio čempionatą Lietuvoje bei už  krepšinio sporto šakos plėtrą, ilgametį vadovavimą Lietuvos krepšinio federacijai Nusipelniusio Lietuvos Respublikos sporto darbuotojo vardas suteiktas Vladui Garastui.

Už reikšmingą indėlį organizuojant Europos vyrų krepšinio čempionatą Lietuvoje, už įsimintinus pasiekimus sporte, už krepšinio sporto šakos plėtrą Lietuvoje ir pasaulyje Nusipelniusio Lietuvos Respublikos sportininko vardas suteikiamas gerbiamam Arvydui Saboniui, kuriam šį vardą simbolizuojantis garbės ženklas bus įteiktas vėliau.

Medaliai „Už sporto pergales“ įteikti šių metų Pasaulio  ir Europos irklavimo čempionatų prizininkams: Donatai Vištartaitei, Rolandui Maščinskui, Ievai Adomavičiūtei, Mildai Valčiukaitei, Sauliui Ritter, Mindaugui Griškoniui. Taip pat pasaulio ir Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatų prizininkams: Raimundui Labuckui, Tomui Gadeikiui, Andrej Olijnik, Ričardui Nekrošiui, Elviui Sutkui. Medaliai įteikti ir šių sportininkų treneriams.

Atminimo medaliais apdovanoti XI Europos jaunimo olimpinio festivalio prizininkai ir dalyviai, padėkomis – jų treneriai. Medaliai „Už sporto pergales“ įteikti ir pasaulio kurčiųjų krepšinio čempionato vyrų ir moterų komandoms, jų treneriams bei gydytojams.

Už reikšmingą indėlį organizuojant Europos vyrų krepšinio čempionatą Lietuvoje Sporto garbės kryžiai skirti organizacinio komiteto vykdomajam direktoriui Mindaugui Špokui ir Lietuvos krepšinio federacijos generaliniam sekretoriui Mindaugui Balčiūnui. Taip pat įteikti atminimo medaliai ir padėkos organizacinio komiteto darbuotojams.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką