Dabar populiaru
Publikuota: 2016 sausio 6d. 14:55

Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondas pradėjo vertinti paraiškas

Rimantas Kveselaitis
Luko Balandžio nuotr. / Rimantas Kveselaitis

Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo taryba šiandien pradėjo paraiškų paramai gauti vertinimą. Anot fondo pirmininko Rimanto Kveselaičio, trečiadienį vykusiame posėdyje daugiausiai dėmesio buvo skirta balų sistemos patvirtinimui bei susipažinimui su ekspertų išvadomis.

„Tai vienas sudėtingiausių fondo darbų, nuo kurio rezultatų priklausys kam ir kokios paramos sumos bus skirtos. Kai kurios paraiškos yra įvertintos tikrai puikiai, tad nematau pagrindo abejoti, kad kils daug ginčų ar diskusijų dėl paramos skyrimo joms, tačiau turiu pripažinti ir tai, kad tarp pareiškėjų yra ir tokių projektų, kurių skaidrumas bei tikslingumas jau dabar meta tam tikrus įtarimus bei abejones, bet apie tai informuosim kiek vėliau“, – sako Fondo vadovas.

Anot jo, Fondo taryba darbą tęs ateinančią savaitę, kuomet bus pradėtos pinigų dalybos pareiškėjams. Šiame susirinkime buvo aptarti ekspertų suteikti vertinimai tik nedidelei daliai paraiškų bei priimtas nutarimas, kad į paramą galės apeliuoti tik tie pareiškėjai, kurių paraiškos perkopė 14 balų įvertinimą.

Šiemet Fondas yra sulaukęs paraiškų už daugiau kaip 29 mln. eurų, tuo tarpu po biudžetas siekia 6,1 mln. eurų. Naujojo fondo pirmininko iniciatyva pirmą kartą šiemet kiekvieną paraišką vertino po du ekspertus, viso jų – 26.

Ankstesniame Fondo tarybos posėdyje buvo paskirstyta tiesioginė parama sporto šakų federacijoms, kurioms numatyta pervesti 3,59 mln. eurų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką