Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Latvijos bokso žvaigždė oficialioje reklamoje pasielgė neleistinai

Šaltinis: 15min
0
A A

Latvijos bokso čempionas Eduardas Gutmanas savaitgalį prasidėjusio pasaulio jaunimo čempionato reklaminiame vaizdo siužete nusifilmavo apsirengęs marškinėliais su Rusijos simboliais.

Latvijos bokso federacijos generalinis sekretorius Genadijus Glazkovas pareiškė, kad jaunas sportininkas pasielgė neleistinai, ir pažadėjo, jog „tokių nesusipratimų“ daugiau nebus.

Praėjusį sekmadienį Baku prasidėjusiame pasaulio jaunimo čempionate E.Gutmanas, kuris yra Latvijos bokso čempionas tarp suaugusiųjų, rungsis kategorijoje iki 60 kg.

Per treniruotes prieš čempionato pradžią jo dalyviai buvo filmuojami vaizdo siužetui, kuris paskui buvo įdėtas į Tarptautinės mėgėjų bokso federacijos (AIBA) tinklalapį aiba.org.

Šiame siužete E.Gutmanas, atstovaujantis Rygos klubui „Sidnejs-2000“', dėkoja AIBA už puikias treniruočių sąlygas ir žada kovoti dėl medalio čempionate.

Nors interviu vaizdo siužeto pradžioje boksininkas sako, kad atstovauja Latvijai, buvo apsirengęs marškinėliais su Rusijos simboliais.

„Tai neleistina. Į treniruotes jis buvo iškviestas be (nuolatinio) trenerio ir 16 metų boksininkas padarė klaidą, už kurią jau atsiėmė, kai treneriai atvažiavo, – paaiškino G.Glazkovas. – Boksininkai, kaip ir futbolininkai, įpratę keistis marškinėliais, negalvodami apie padarinius. Latvijos komandos uniformą jis turi. Tokių nesusipratimų daugiau nebebus."

„Tokie veiksmai neleistini. Tai dar kartą parodo, kaip aktualu, kad dar rimčiau su sportininkais dirbtų sporto federacijos ir aiškintų jiems sportininkų atsakomybę bei pareigas, kai atstovaujama savo valstybei tarptautinėse rungtynėse ir turnyruose, taip pat klausimais, susijusiais su Latvijos rinktinės sportinės ekipuotės naudojimu", – sakė G.Glazkovas.

„Neleistina vilkėti kitos šalies rinktinės uniformą sporto varžybose, pristatymo renginiuose ar duodant interviu žiniasklaidos priemonėms“, – savo ruožtu sakė Latvijos olimpinio komiteto generalinis sekretorius Einaras Fogelis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką