Latvis Gulbis išmetė iš turnyro Romoje geriausią pasaulio tenisininką Federerį (video)

E.Gulbis pirmą kartą per savo karjerą įveikė R.Federerį
AFP/„Scanpix“ nuotr. / E.Gulbis pirmą kartą per savo karjerą įveikė R.Federerį.
0

Pasaulio teniso reitingo lyderis Rogeris Federeris nesugebėjo įveikti ATP serijos turnyro Romoje antrojo rato barjero. Neseniai plaučių infekciją įveikęs šveicaras 6:2, 1:6, 5:7 buvo priverstas nusileisti latviui Ernestui Gulbiui.

Po kelių savaičių priverstinės pertraukos Australijos atvirųjų pirmenybių nugalėtojas jau trijuose turnyruose iš eilės nesugebėjo perkopti aštuntfinalio barjero. „Indian Wells“ turnyre trečiame rate R.Federeris pralaimėjo Marcosui Baghdatisui, o Majamyje aštuntfinalyje turėjo pripažinti čeko Tomo Berdycho pranašumą.

2,75 mln. eurų prizinio fondo turnyre 21 metų latvis sugebėjo pabaigoje nepaleisti iniciatyvos ir neatiduoti pergalės šveicarui.

40-ą vietą pasaulio reitinge užimantis E.Gulbis šiais metais jau laimėjo pirmąjį „ATP–Tour“ serijos turnyrą ir pirmą kartą per karjerą įveikė R.Federerį.