Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 11, 17:52

Lengvaatletė iškilo šiais metais, o tada dingo be pėdsakų

Indijos 400 metrų bėgikė Aishwaya Mishra šiemet pasiekė savo asmeninį rekordą. Tačiau ji netikėtai pradingo būdama nacionalinės rinktinės stovykloje.
Indijos delegacija Tokijo olimpinėse žaidynėse. Pastaruoju metu šalis turi bėdų sporte dėl dopingo.
Indijos delegacija Tokijo olimpinėse žaidynėse. Pastaruoju metu šalis turi bėdų sporte dėl dopingo. / „Scanpix“ nuotr.

Šių metų pradžioje Aishwarya Mishra buvo beveik niekam nežinoma vidutinių nuotolių bėgikė.

Tačiau vietinėse Indijos lygos varžybose praėjusį mėnesį 24 metų lengvaatletė įveikė 400 m per 51,18 sek.

Tuo metu tai buvo dešimtas rezultatas visame pasaulyje šį sezoną. Atletė pagerino asmeninį rekordą daugiau nei 2 sekundėmis ir tapo kandidate į šių metų pasaulio lengvosios atletikos čempionatą.

Dabar „Indian Express“ pranešė, jog A.Mishra pradingo.

Skelbiama, kad antidopingo specialistai planavo patikrinti ją ir kitus Indijos lengvaatlečius per jų rinktinės stovyklą Turkijoje balandžio mėnesį. Tačiau, kai nacionalinė komanda susirinko kelionei namo, A.Mishra nepasirodė.

„Ji turėjo vykti su komanda balandžio 14 dieną, bet nepasirodė, o mes negalėjome su ja susisiekti, nes telefonas buvo išjungtas. Mes nežinome, kodėl ji nepasirodė“, – „Indian Express“ citavo šaltinį iš savo šalies lengvosios atletikos federacijos.

Dopingo medžiotojai bandė bėgikę surasti ir Indijos miestuose – Mumbajuje ir Harjanoje, kur atletė treniruodavosi. Tačiau trijų savaičių paieškos buvo bevaisės.

Tik trečiadienį pasirodė bėgikės brolio ir tėvo paaiškinimai, esą A.Mishra išvykusi į Varanasį rūpintis savo negaluojančia močiute.

Pastaruoju metu Indija buvo patekusi į kelias dopingo istorijas.

Praėjusią savaitę antidopingo tarnyba skelbė, kad anabolinis steroidas stanozololas buvo aptiktas Kamalpreet Kaur organizme. Ši disko metikė pernai Tokijo olimpinėse žaidynėse užėmė šeštą vietą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką