Lietuviai JAV studentų čempionatuose

Šį savaitgalį sėkmingai pasirodė JAV studijuojantys mūsų šalies lengvaatlečiais.
Mantas Šilkauskas
Mantas Šilkauskas / Alfredo Pliadžio nuotr.

„Big 12" konferencijos čempionate Mantas Šilkauskas antrą kartą šį sezoną pagerino savo asmeninį rekordą ir geriausią sezono rezultatą tarp Lietuvos daugiakovininkų – 5444 tšk., tačiau to užteko užimti tik 7 vietą. Atskirose rungtyse užfiksuoti tokie rezultatai: 60 m - 6.85, tolis - 7.08, rutulys - 10.78, aukštis - 1.91, 60 m b/b - 7.99, kartis - 4.25, 1000 m - 2:51.77.

„Conference USA“ čempionate Alina Varpiotaitė 800 m finaliniame bėgime finišavo ketvirta (2:11.52).

„NEIAAA“ čempionate Bostone Deividas Šeferis iškovojo trečią vietą 200 m bėgime (22.05, atr. bėgime 21.91). 1 mylios distancijoje Olga Kondratjeva buvo tik 14-a (5:09.93).

„GLIAC“ čempionate Aleksas Abromavičius laimėjo antrą vietą rutulio stūmime (17.38).