Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuviai puikiai pasirodė rekordiniame pokerio turnyre Taline: prie finalinio stalo sėdo net du mūsų tautiečiai

Paskutinė turnyro diena
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Paskutinė turnyro diena
Šaltinis: 15min
0
A A

Taline baigėsi tris dienas vykęs tarptautinis komercinio pokerio turnyras, kuriame dalyvavo rekordinis skaičius lietuvių. Mūsų tautiečiai turnyre pasirodė puikiai – prie finalinio stalo sėdo net du lietuviai, o į pirmą šimtuką pateko ir pinigų laimėjo trylika pokerio žaidėjų iš Lietuvos.

Prasidėjus paskutinei turnyro „Triobet Open“ dienai prie pokerio stalų buvo likę 20 žaidėjų. Tarp jų ir trys lietuviai – Gintaras Viskačka, Simonas Pakalnis ir Egidijus Petkus.

Pirmasis iš trijų lietuvių iš turnyro buvo priverstas pasitraukti E.Petkus. 22 lygyje jo tūzas ir karalius neatsilaikė prieš varžovo tūzą ir damą. Ant stalo atsivertus dar vienai damai lietuvis turėjo pasitraukti iš turnyro užėmęs 19 vietą.

Tuo tarpu turnyre likę S.Pakalnis ir G.Viskačka toliau keliavo finalinio stalo link pamažu didindami turimų žetonų skaičių. S.Pakalnis 24 lygyje į stalo vidurį sustūmęs visus turimus žetonus ir su dviem tūzais jų skaičių net sugebėjo padvigubinti.

26 lygyje abu lietuviai susikovė tarpusavyje. Simonui su aštuoniais ir devyniais surinkus eilę, Gintaras prarado apie 420 tūkst. žetonų.

Netrukus iš turnyro iškritus Estijos atstovui Eero Pruusui paaiškėjo, kad prie šešiaviečio finalinio stalo sės keturi estai ir du lietuviai.

Praradęs visus turėtus žetonus pirmasis nuo finalinio stalo pakilo estas Paulas Aruleppas. Netrukus abu lietuviai vėl susikovė tarpusavyje. Dar neatvertus bendrų kortų Simonas ir Gintaras į stalo vidurį sustūmė visus žetonus. Paaiškėjo, kad Simonas turi dvi devynakes, o Gintaras – tūzą ir valetą. Ant stalo atsivertus karaliui, septynakei, šešiaakei, dešimtakei ir tūzui, Simonas buvo priverstas pasitraukti iš tolesnės kovos. Pasiekęs penktą vietą jis užsidirbo 1 tūkst. 760 eurų.

Tuo tarpu Gintaras sėkmingai sužaidęs dar kelias partijas ir sukaupęs per 3 mln. 300 tūkst. žetonų tapo lyderiu.

Po trijų valandų žaidimo prie finalinio stalo likus trims estams ir vienam lietuviui, žaidėjai sutarė po lygiai pasidalinti piniginį prizą. Geriausiai iš lietuvių pasirodžiusiam Gintarui Viskačkai atiteko 6 tūkst. 61 euras ir jis savo noru pasitraukė iš tolesnio žaidimo.

Prieš pradedant dalybas, lietuvis buvo vienas iš lyderių, tačiau užsitęsęs turnyras, nuovargis, per 5 valandas nepasikeitęs oponentų žetonų skaičius bei kitą rytą laukiantys darbai privertė skubėti.

„Pasidalinome po 6061 eurą ir palikau estus kovoti dėl bilieto į pasaulio pokerio seriją“, – po puikaus pasirodymo pasakojo G.Viskačka.

Tai buvo pirmasis 25 metų kauniečio G.Viskačkos gyvas turnyras. Kaip Taline 15min.lt žurnalistui sakė pats Gintaras, jis iki šiol pokerį žaidė internete. Nusprendęs su draugais vykti į Taliną, už teisę žaisti turnyre Gintaras iš savo kišenės sumokėjo 44 eurus.

Sutarus dėl piniginio prizo dalybų ir iš žaidimo pasitraukus paskutiniam lietuviui, prie stalo likę žaidėjai iš Estijos toliau lošė dėl 3 tūkst. 500 dolerių vertės pakuotės į Pasaulio pokerio serijos turnyrą (WSOP) Las Vegase (JAV).

Turnyro nugalėtoju ir WSOP pakuotės savininku tapo estas Viktoras Koplusas.

Turnyras „Triobet Open“ dalyviu gausa buvo didžiausias komercinis pokerio turnyras Europoje. Paskelbus turnyro pradžią vienu metu pokerį pradėjo žaisti 1 tūkst. 100 žaidėjų – tai rekordinis skaičius. Iki šiol jokiame Europos turnyre tiek žmonių vienu metu pokerio dar nebuvo žaidę.

Dar vieną rekordą pasiekė lietuviai. Jų į turnyrą atvyko 110, nors teisę žaisti buvo iškovoję 180 tautiečių. Iki šiol jokiame turnyre užsienyje vienu metu tiek lietuvių dar nėra buvę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką