2019 03 02

Lietuvos badmintonininkių pora laimėjo „Future“ serijos turnyrą Kenijoje

Lietuvos badmintonininkių – Vytautės Fomkinaitės (treneris J. Špelveris, Kaunas) ir Gerdos Voitechovskajos (treneris D. Narvilas, Klaipėda) – pora tapo pasaulio reitingo „Future“ serijos „Kenya International 2019“ turnyro nugalėtojomis.
Vytautė Fomkinaitė ir Gerda Voitechovskaja
Temos: 1 Badmintonas

Kenijos sostinėje Nairobyje vykusiame turnyre lietuvaitės pusfinalyje įveikė Zambijos atstoves Evelyn Siamupangilą ir Ogar Siamupangilą.

Finale teko rimtas išbandymas – kova prieš pirmąją skirstytą porą iš Egipto Doha Hany ir Hadia Hosny, kurios pusfinalyje įveikė Mauricijaus moterų dvejetą Lorną Bodhą ir Kobitą Dookhee.

Turnyro finalinėje kovoje lietuvaitės iškovojo pergalę prieš tituluotas egiptietes rezultatu 21-15, 21-17.

Šis laimėjimas V.Fomkinaitei ir G.Voitechovskajai atneš brangių BWF pasaulio reitingo taškų, kurie Lietuvos merginų dvejetui itin reikalingi siekiant išsikovoti teisę Lietuvai atstovauti šiais metais Minske vyksiančiose antrosiose Europos Žaidynėse.