2017 01 06

Lietuvos jaunimo rinktinė pralaimėjimu pradėjo varžybas Serbijoje

Lietuvos vaikinų iki 21-erių metų rankinio rinktinė nesėkme pradėjo pasaulio čempionato atrankos kovas Serbijoje. Jau pačioje pirmojoje akistatoje lietuvaičiams teko susidurti su grupės favoritais islandais, kurie praėjusiame Europos čempionate liko aštunti.
Rankinis
Rankinis / sustabdytas kadras
Temos: 1 Rankinis

Nuo pirmųjų rungtynių minučių islandai demonstravo greitą ir brandų žaidimą, todėl netruko susikrauti solidesnį pranašumą jau pirmoje kėlinio pusėje (12:7). Vėliau lietuviams pavyko kiek išlyginti žaidimą ir prieš didžiąją pertrauką lietuvių deficitas buvo tie patys 5 įvarčiai (11:16).

Antrajame kėlinyje Lietuvos rinktinei nepavyko pakreipti įvykių sau naudingesne linkme. Nors po pirmųjų 10 antrojo kėlinio minučių komandas skyrė tik 3 įvarčiai (20:17), tačiau tai buvo viskas, ką šį vakarą pavyko pasiekti mūsų rinktinei. Puikiai Lietuvos jaunimo rinktinės žaidėjų klaidas išnaudoję islandai neleido artėti mūsų rinktinei ir likus žaisti 10 minučių iki rungtynių pabaigos jau pirmavo saugia persvara 26:19. Likęs laikas jau tebuvo formalumas ir islandai šventė pergalę rezultatu 32:25.

Rezultatyviausiai Lietuvos jaunimo rinktinės gretose žaidė Lukas Simėnas, kurio sąskaitoje net 8 įvarčiai, po 5 pridėjo Žanas Gabrielius Virbauskas ir Dovydas Kuodys, 4 kartus pasižymėjo Modestas Štarolis.

Mūsų grupėje šiandien įvyko ir dar vienas susitikimas, kuriame šeimininkai serbai turėjo pripažinti graikų pranašumą rezultatu 23:20 (6:11). Daugiausiai nemalonumų serbams šiose rungtynėse pridarė Diogenis Apostolidis bei Efthimios Iliopoulos, abu jie pelnė po 7 įvarčius. Serbų gretose išsiskyrė Mihajlo Mitič, kurio sąskaitoje 6 tikslūs metimai.

Rytoj Lietuvos rinktinė stos į kovą su šeimininkais serbais, rungtynių pradžia 19:00 val. Į finalinį pasaulio čempionato etapą

tik viena rinktinė, todėl norint išsaugoti bent teorines galimybes pakovoti dėl vienintelio kelialapio, mūsų rinktinei būtina pergalė.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas