Publikuota: 2009 vasario 11d. 10:29

Lietuvos komandos nesėkmė Europos badmintono čempionato starte

Kęstutis Navickas
Alfredo Pliadžio nuotr. / Kęstutis Navickas

Antradienį Anglijoje prasidėjusiame Europos komandiniame badmintono čempionate nesėkmę patyrė Lietuvos rinktinė.

Pirmajame 6-os grupės mače Lietuvos badmintonininkai 1:4 pralaimėjo praėjusių pirmenybių bronzos medalininkei Lenkijos ekipai.

Vienintelį tašką lietuviams pelnė Akvilė Stapušaitytė, 21:19, 21:18 įveikusi Anną Narel.

Kitus keturis vienetų bei dvejetų susitikimus lietuviai pralaimėjo.

7:21, 11:21

Trečiadienį antrą grupės mačą Lietuvos komanda žais su Bulgarijos rinktine, kuri antradienį 4:1 nugalėjo Suomijos ekipą.

Komandines Senojo žemyno pirmenybes pradėjo 32-i į aštuonias grupes suskirstytos ekipos, o į antrą varžybų etapą pateks tik grupių nugalėtojos.

Temos: 2 Badmintonas Europa