Publikuota: 2018 birželio 24d. 22:21

Lietuvos konkūrų čempionu antrus metus iš eilės tapo Matas Petraitis

Žirgų konkūrų varžybos
Matas Petraitis

Joniškio rajone, Ziniūnuose, vyko jau antrasis atviras Lietuvos konkūrų čempionatas. Čempionatas vėl buvo sėkmingas šių namų šeimininkui – Lietuvos čempionu tapo raitelis Matas Petraitis, kurio tėvo valdose ir vyko šis sporto renginys.

Lietuvos konkūrų čempionatas Ziniūnų kaimo pašonėje organizuojamas jau antrus metus iš eilės. Po to, kai ankstesnę čempionatų vietą nusiaubė stichija ir pabėgo per 40 žirgų, varžybų vieta persikėlė į Joniškio pašonę.

Konkūrų čempionatas vyko kelias dienas. Sekmadienį paaiškėjo Lietuvos geriausieji. 4 metų žirgų kategorijoje nugalėjo Simas Seilius su žirgu Celinegra ir Aivaras Bataitis su Rafaello.

Mėgėjų pirmojoje grupėje nugalėjo Eglė Džiaukštaitė Tamošaitė su Finėjumi. Antroje grupėje – Viktorija Volungėnaitė su Chelsea-S. Ponių klasės žirgų klasėje laimėjo Ugnė Veckaitė ir jos žirgas Utrafas.

5 metų žirgų amžiaus grupėje nugalėjo Justas Gabalis su Charevel, 6 metų žirgų amžiaus grupėje laurus pelnė Kristupas Petraitis su Baironu.

Paskutiniąją čempionato dieną išaiškėjo šalies geriausieji. Jaunučių klasėje geriausias buvo latvijos raitelis Markusas Robert Vasiljevas su žirgu Lango, tačiau Lietuvos čempione tapo Vaidilė Dubickaitė su žirgu Givenchy.

Jaunių amžiaus grupėje taip pat triumfavo viešnia iš Latvijos Madara Petersone su Libertsu, o Lietuvos čempionu tapo Nojus Chmieliauskas su Gustliaru.

Lietuvos čempionu suaugusiųjų grupėje tapo Matas Petraitis su žirgu Euro Top. Antrąją vietą pelnė Irmantas Grikienis ir jo žirgas Glamour for Ever. Trečiosios vietos nugalėtojas – Stasys Jasas su Edvinu.

Gyvenimas

Kelionės po pasaulį Vilhelmui sudėliojo planus: sukūrė unikalų verslą – stebisi net Anglijos NT profesionalai

Aktualu

Dėl lėktuvo gedimo D.Grybauskaitė neišskrido į Latvijos Nepriklausomybės 100-mečio iškilmes

Verslas

Geresnis susisiekimas su Ispanija lietuvius gundo ten pirkti būstą

Sportas

S.Maslobojevas po kovos buvo atviras: „Kai tenka kovoti Lietuvoje, negaliu užmigti“

15min iš Ploješčio Sportas

Rumunijos žiniasklaida įvertino pergalę prieš Lietuvą: „Neturėjote jokių šansų“

Gyvenimas

Vyrams brazilišką depiliaciją atliekanti meistrė: apie iškrypėlius, sugriautus mitus ir erekciją

Interviu 24sek

Andrejus Kirilenka: „Atleiskite, geriausias rungtynes sužaisdavau prieš Lietuvą“

Atsarginiai: skandalas čempionų namuose, M.Jordano stilius ir tvanas Klivlende