2014 05 03

Lietuvos kroso čempionais tapo Milda Vilčinskaitė ir Justinas Beržanskis

Penktadienį Palangoje virš 300 bėgikų varžėsi Lietuvos pavasario kroso čempionate.
Justinas Beržanskis
Justinas Beržanskis / 15min.lt/Juliaus Kalinsko nuotr.
Temos: 1 Bėgimas

Moterų varžybose nugalėtoja tapo kaunietė Milda Vilčinskaitė. Ji 5 km nubėgo per 18 minučių 52 sekundes ir 22 sekundėmis aplenkė antroje vietoje likusią klaipėdietę Bangą Balnaitę bei 45 sekundėmis – bronzą iškovojusią kitą laikinosios sostinės atstovę Loretą Kančytę.

Vyrų varžybas laimėjo šiaulietis Justinas Beržanskis, 7 km nubėgęs per 22 minutes 15 sekundžių.

Sidabro ir bronzos medalius iškovojo kauniečiai – atitinkamai Remigijus Kančys (22:35) ir Šarūnas Mockus (23:07).